nezadáno
ne

Prodej restaurace, 465 m2

Milovice u Hořic, okres Jičín

21 700 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu +1% provize

Prodám zavedený motorest, za roky nepřetržitého provozu s vybudovanou klientelou na trase E442 Hradec Kr. - Jičín, velké vnitřní prostory, podsklepená přízemní budova s možností zvýšení na motel a pod, zastavěná plocha 465m, v jednom celku s obecním kulturním domem, kde i motorest může pořádat velké akce pokud salonek nestačí, budovy jsou propojeny za účelem gastronomické obslužnosti obecního domu.
Okolní pozemek(zahrada) o ploše 3397m sousedí přímo se silnicí, je zde velká jídelní terasa + zpevněná plocha pro stolování, zmrzlinový stánek s posezením a dětské hřiště. Celé, včetně zahrady, oploceno vzhledem k dopravě a bezpečnosti. V zadní části je mobilním dům určen pro letní měsíce dovolené u koupaliště nebo k cestovnímu noclehu.
Vedle pozemku je rozsáhlé parkoviště pro o.a. , tir + bus, dále velmi frekventovaná č.st.ONO, shop+servis vozů Ford. Celý komplex lze využít i k jiným záměrům.
Cena je variabilní, zde uvádím částku za úplně veškeré gastro a technické vybavení spolu s doplňkovým sortimentem. Pro zájemce, který by zde chtěl podnikat a nemá bydlení, můžeme výhledově nabídnout i RD.

Celkem: 21 700 000 Kč
ID inzerátu: 7825859
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: RS307729
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Milovice u Hořic, okres Jičín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 465 m2
Obytná: 465 m2
Užitná: 465 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí