nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 228 m2

Stárkov, Bystré, okres Náchod

6 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu V případě více zájemců bude výběr kupujícího reali

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej domu na krásném místě v západní polovině broumovského výběžku, obec Bystré-Stárkov.
Zděný RD venkovského typu se sedlovou střechou, po celkové a rozsáhlé rekonstrukci z roku 2005, o zastavěné ploše 158 m2 a přilehlými pozemky o výměře 2.274 m2 nabízí tuto dispozici - v prvním patře vstupní chodba se schodištěm, obývací místnost s kamny na dřevo, kuchyňský kout s jídelnou, koupelna, WC, technické zázemí a vstup na krytou terasu. Kuchyň disponuje velkou kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči (el. trouba s varnou deskou, myčka nádobí, digestoř) a lednice. Jídelní stůl s židlemi a krbovými kamny na dřevo. V druhém patře 5x pokoj s kapacitou deseti lůžek, koupelna a oddělené WC. V podkroví je prostorná půda s možností realizace dalších třech pokojů a vlastního sociálního zázemí, přivedena voda i odpady (včetně stavebního povolení).
Objekt je napojen na inženýrské sítě – přípojka elektrické energie, telefonu, vody, která je vedena v zemi ze stávající studny pomocí čerpadla. Vnitřní rozvody elektro, vody a kanalizace kompletně nové (2005). V roce 2020 byl nainstalován ekoseptik (pro kanalizaci) s přepadem do potoka (dokumentace k dispozici). Odvod dešťových vod je proveden volně na terén tak, aby nedocházelo k jejich odtoku na cizí pozemky. Vytápění objektu zajišťuje elektrický kotel o výkonu max. 20 kW, který se nachází v technické místnosti 1.NP. Radiátory osazené v objektu jsou teplovodní. Příprava TUV v elektrických zásobnících o objemu 2x 200 l, které jsou umístěny společně s expanzní nádobou opět v technické místnosti 1.NP. Zde se také nachází jedna odtoková gula.
V roce 2018 byly kolem celého domu instalovány hromosvody, vyměněny všechny komínové trubky s připojením na kamna na dřevo. Střecha verandy byla v roce 2020 kompletně obnovena zinkovou střechou.
Po technické stránce je dům na vysoké úrovni a aktuálně nevyžaduje žádné další opravy či investice do rekonstrukce. Součástí je prostorná terasa s posezením a krbem. Na pozemku se nachází sklípek, který je vsazen do přilehlé stráně. Jedinečná možnost pořídit si vlastní bydlení k rekreaci, trvalému bydlení, nebo investičnímu záměru ( krátkodobé pronájmy ) v lokalitě CHKO Broumovsko.
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme! Ev. číslo: 635372.

Celkem: 6 900 000 Kč
ID inzerátu: 7817009
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 635372
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Stárkov, Bystré, okres Náchod
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 228 m2
Užitná: 228 m2
Zastavěná: 158 m2
Pozemku: 2274 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 5
Terasa: ano
Sklep: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí