nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 138 m2

Údrnice, okres Jičín

7 090 000 Kč

celkem , včetně provize a právního servisu, včetně provize

Chtěli byste bydlet v novostavbě, ale nechcete absolvovat všechno papírování a zařizování okolo? Tak pro Vás možná máme řešení…

Videoprohlídka: https://fb.watch/5rppMRoiX8/

Nabízíme Vám rozestavěný rodinný dům v obci Údrnice pouhých 12 km od Jičína. Dům se nachází na samém kraji klidné obce s necelými 300 obyvateli a náleží k němu pozemek o výměře cca 1677 m2.

Předávat se bude kompletně dokončený, a to včetně podlah, obkladů, zárubní a dveří, koupelny a WC, kuchyňské linky se spotřebiči, krbových kamen, fasády, terasy, oplocení pozemku včetně elektrické brány a vydlážděné stání na auto. Na pozemku proběhnou terénní úpravy a bude celý zatravněn. Vytápění domu bude řešeno teplovodním podlahovým topením napojeným na elektrokotel, kterým bude řešen také ohřev vody. Vytápění domu je též možné napojit na tepelné čerpadlo, pro které tu bude nachystaná přípojka. Zdroj vody je z obecního vodovodu, odpadní voda bude řešena čističkou.

Dispozičně je řešen jako 4+kk o celkové užitné ploše cca 138 m2. Přízemí domu tvoří zádvěří (4,02 m2), odkud je vstup do technické místnosti (3,47 m2) a chodby (12,34). Z chodby jsou potom vstupy do koupelny (6,1 m2), samostatného WC (1,45 m2), ložnice (14,7 m2) s šatnou (5,78 m2), dětského pokoje (9,75 m2) a také do hlavního obývacího prostoru (40,99 m2). Odtud se rohovými francouzskými okny dostanete na prostornou rohovou terasu (cca 33 m2) s výhledem do zeleně. Tato místnost bude díky krbovým kamnům, kamenem obloženou zdí a vysokému stropu až do hřebene střechy s pohledovými trámy tvořit hlavní dominantu celého domu.

Z obývací části se pak po dřevěných schodech dostanete do podkrovní místnosti o ploše cca 40 m2. Její finální podobu si můžete určit - vzhledem ke svažující se střeše se např. nabízí její část využít jako zakryté úložné prostory.

Na domě se neustále pracuje. Nyní je však ve fázi, kdy si stále můžete vybírat, v jakém stylu si jej přejete dokončit Vy. Jaké chcete podlahy? Jak má vypadat koupelna? A jak obývací pokoj s kuchyní? To vše může být ještě před předáním uzpůsobeno dle požadavků.

Předpokládaný termín dokončení a předání domu je půlka letních prázdnin a vše výše zmíněné je zahrnuto v ceně. Je však možné „nadiktovat“ si spoustu dalších úprav tak, aby byl dům i pozemek skutečně přesně podle Vašich představ.

V bezprostředním okolí domu najdete pouze klid a přírodu. Rybník Petrovec je vzdálen cca 250 metrů, Keteňský les cca 600 metrů. V pouze 4,5 km vzdáleném městečku Libáň pak najdete potraviny, poštu, lékárnu, základní a mateřskou školu. Přímo před domem je značená cyklostezka, po níž se jedním směrem dostanete do Jičína a pokračovat můžete až do Českého ráje nebo k hradu Trosky. Opačným směrem potom dojedete do 8,5 km vzdálených Dětenic, kde můžete navštívit zámek, zámecký pivovar, nebo si pochutnat ve vyhlášené Středověké krčmě.

Koupi domu je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Jsme Broker Consulting, a.s. - Finance, Reality, SPOLU!

ID zakázky: 31093

Celkem: 7 090 000 Kč
ID inzerátu: 7807359
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 31093
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Údrnice, okres Jičín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 138 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí