nezadáno
ne

Prodej chaty, 103 m2

4 532 000 Kč

celkem , + provize 2% z kupní ceny nemovitosti

Připravili jsme pro Vás prodej projektu rodinných domků, které jsou vhodné nejenom k celoročnímu bydlení, ale také velmi dobrou alternativou stavby k rekreaci - s veškerým zázemím na dosah, a vysokým komfortem.

Ráda bych Vám tedy představila a zároveň doporučila novou výstavbu rodinných domů v obci Habřina. Velkou předností tohoto projektu je maximální individuální přístup, žádné starosti s vyřizováním stavebního povolení či výběrem spolehlivé stavební firmy. O vše se za Vás postaráme a smluvně garantujeme. Rodinné domy lze dispozičně koncipovat jako 3+kk nebo 4+kk varianty.

Předmětem tohoto prodeje je jednopodlažní zděný rodinný dům o dispozici 4+kk, 103 m2, s pozemkem 678 m2. Dům bude disponovat el. podlahovým vytápěním v kombinaci s krbovou vložkou s rozvodem teplého vzduchu po celém domě. Nebude chybět praktické stání pro auto s pergolou, retenční nádrž, ČOV.
Uvedená cena je za dokončenou hrubou stavbu z vnější strany a nezahrnuje dokončení domu na klíč, tzn.: obklady, sanitu, dveře, podlahové krytiny. Dokončení interiérových prvků rádi zajistíme a doporučíme, ale výběr a kvalitu necháme plně na Vašich představách, přáních a možnostech.
Odhadovaná cena dokončení ve vyšším standardu je do 500.000,-Kč. Přesnou kalkulaci rádi připravíme na základě Vašich požadavků.

Habřina je malebná obec s plnou občanskou vybaveností pouze 10 až 15 min od Jaroměře a Hradce Králové. V obci nechybí obchod, jesle, pohostinství, farma, fotbalové hřiště, dětské hřiště, koupaliště, dokonce i letní kino. Obec v průběhu roku pořádá řadu sportovních, kulturních a společenských akcí. V brzké době bude i napojení na dálnici D11, která bude 5 min. přes kopec.

V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat a domluvit si schůzku, na které Vám ráda plánovaný projekt blíže představím.

Celkem: 4 532 000 Kč
ID inzerátu: 7787464
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Číslo zakázky: N238
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti:
Plocha: 103 m2
Užitná plocha: 103 m2
Zastavěná plocha: 103 m2
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 1
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí