nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 200 m2

Ostrava, Stará Bělá, okres Ostrava-město

4 200 000 Kč

celkem

Chcete se jen nastěhovat s osobními věcmi? Mít kolem rozsáhlou zahradu, k dispozici garáž, kurník, posezení? Bydlet v jedné z nejžádanějších lokalit města Ostravy? Pak se nechte provést těmito řádky a proměňte tento dům ve svůj domov.
Je mi potěšením Vám ve výhradním zastoupení zprostředkovat prodej rodinného domu ve Staré Bělé.
Jedná se o dům zkolaudovaný v roce 1906. V roce 2009 dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v přízemí domu, kde došlo k výměně plastových oken, proběhla rekonstrukce koupelny, která nabízí jak koupel v rohové vaně, tak také rychlou sprchu ve sprchovém koutě. Byly měněny podlahy, v pokojích je plovoucí podlaha, v kuchyni pak kombinace linolea a dlažby. Nezapomnělo se na elektroinstalaci, omítky, sádrokartonové zdi, snížené stropy, ve všech místnostech nové dveře s obložkami, novou kuchyňskou linku se spotřebiči ( trouba, mikrovlnná trouba, sporák, myčka, lednice) a za zmínku stojí také vestavěné skříně.

Přízemí domu se skládá z celkem 7 místností, včetně prostorné jídelny a samostatné kuchyně. Dominantou přízemí je obývací pokoj s krbem, který nejen zahřeje v zimním období, ale vytvoří i nezapomenutelnou atmosféru. Výhodou je samostatná a velmi prostorná koupelna v keramických obkladech a samostatné WC.
Dům nabízí půdní prostor, který je momentálně určený k rekonstrukci dle vlastních představ a ze kterého lze vytvořit hned několik dalších obytných místností.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ale je možnost využívat i kotel na tuhá paliva, který je ale momentálně odpojen a je možnost využívat zmiňovaný krb. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
I exteriér domu prošel částečnou rekonstrukcí, kdy byla provedena izolace domu a vchod k domu zdobí zámecká dlažba a schodiště. Vrata garáže také nebyla opominuta.
Zahrada u domu je mírně svažitá, jsou zde ovocné stromy a pokud chcete chovat drůbež, slepičárnu máte k dispozici také.

Tento dům má vše, co si může mladá rodina s dětmi přát. Nevěříte? Zavolejte a uvidíme se na prohlídce

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 840 000,- Kč a měsíční splátkou 13 434,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 4 200 000 Kč
ID inzerátu: 7546643
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 169754
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Ostrava, Stará Bělá, okres Ostrava-město
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 200 m2
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: 183 m2
Plocha pozemku: 1450 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Rok výstavby: 1906
Rok rekonstrukce: 2009

Kontakt na prodejce nemovitostí