nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 82 m2

U Cementárny, Ostrava, Vítkovice, okres Ostrava-město

2 890 000 Kč

celkem

Tohle není obyčejný byt. Je to místo, kde se spojila elegance, styl a harmonie. Místo, které vás uspokojí, pokud chcete mít něco skutečně výjimečného.

Tento byt je v mnohém atypický vznikl po skutečně důkladné a rozsáhlé rekonstrukci podkrovního prostoru. Vše v duchu francouzského Provence, který tady vyzařuje z každého koutu. Nebojím se říci, že je i skutečně luxusní...

Byt je dispozičně řešený jako 2+1, celkem má 70 m2 obytné plochy (+ 12 m2 prostorný zděný sklep). Je zde několik věcí, které jinde nenajdete. Třeba přiznané dřevěné krovy a trámy. Krb, který vás v zimě nejenom zahřeje, ale budete si připadat, že žijete spíše v domě. Koupelna, která je skutečně prostorná a z vany můžete sledovat oblohu. Spousta chytrých řešení, jako jsou úložné prostory v ložnici. Netradiční detaily, třeba jako dřevěná podlaha vedoucí až na chodbu před byt.

Byt je kompletně zařízený a s tímto zařízením se prodává. Vše je úplně nové, sladěno designerem, nábytek byl přímo pro byt vyroben na míru. Žádný podobný byt nikde jinde nenajdete. Tohle totiž není IKEA.

Byt se nachází ve 3. patře menšího domu ve vilové čtvrti ostravských Vítkovic. Vašimi sousedy budou lékaři, advokáti a majitelé firem. Je tady klid a všude je to blízko. Do centra města, na MHD (autobus stojí kousek od domu), na všechny důležité silniční tepny. Pokud rádi sportujete, pěšky se během 5 minut dostanete do sportovního areálu U Cementárny, kde je vyhlášena in-line dráha, tenisové kurty, dětské hřiště nebo příjemný park třeba jen tak na procházku po práci.

Dům je po kompletní revitalizaci (nová fasáda a zateplení, nová okna s izolačním trojsklem). Nečekají se další investice, což znamená velmi příznivé náklady na bydlení měsíční nájemné (fond oprav, zálohy na vodu a poplatky) jsou pouze ve výši 2.100 Kč měsíčně. Zálohy na energie dle spotřeby vytápění bytu i ohřev vody plynovým kotlem (cca 1.000 - 1.500 Kč měsíčně) plus elektřina.

Rekonstrukce byla provedena odborně (vč. zateplení střechy, zpevnění podlah atd.). K dispozici dostanete kompletní projektovou dokumentaci vč. posudku statika. Takže si stačí vzít pár osobních věcí a hned se nastěhovat...

Bližší informace k bytu a možnost osobní prohlídky s vámi rád proberu telefonicky. Těším se na případné setkání. Michal Hrubý, privátní realitní makléř.

Celkem: 2 890 000 Kč
ID inzerátu: 7543388
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 4653/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: U Cementárny, Ostrava, Vítkovice, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 82 m2
Obytná plocha: 82 m2
Užitná plocha: 82 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí