nezadáno
ne

Prodej chaty 82 m², pozemek 304 m²

Vítkov, Zálužné, okres Opava

1 500 000 Kč

celkem

Exkluzivně Vám nabízíme vybavenou zděnou chatu v klidné chatové osadě nedaleko Mokřinek. Chata, postavená na pozemku o celkové rozloze 304 m², je situována do 2 nadzemních podlaží + sklep a půda, a dispozičně je řešena jako 3+1 o užitné ploše 82 m² + sklep 13 m². V prvním podlaží se nachází velká předsíň, koupelna s WC, kuchyň s veškerým vybavením, lednicí a sporákem na tuhá paliva, spíž a prostorný vybavený obývací pokoj (postel, pohovka, rohová lavice, obývací stěna včetně televize). Ve druhém podlaží jsou dva pokoje, v jednom z nich se nachází balkón. Oba pokoje jsou vybaveny skříněmi, postelí a rozkládací pohovkou. Součástí prodeje je také garáž, dřevník, nářaďovna, skleník a pergola.
Vytápění chaty je zajištěno krbovými kamny a ohřev teplé vody lázeňskými kamny na tuhá paliva. Zdroj užitkové vody je zajištěn svodem dešťové vody do podzemní nádrže o objemu 10 m³, a dále je čerpadlem rozvedená do koupelny a kuchyně. Splašková voda je svedená do septiku.
Ke stávajícímu pozemku je užíván i další pozemek o rozloze 317 m², u kterého je sjednané nájemné. Je zde možnost odkupu za zvýhodněnou cenu.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Financování je možné zajistit zdarma naším hypotéčním specialistou.

Celkem: 1 500 000 Kč
ID inzerátu: 7505905
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0065
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Vítkov, Zálužné, okres Opava
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 82 m2
Zastavěná plocha: 51 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí