nezadáno
ne

Prodej restaurace, 106 m2

Mosty u Jablunkova, okres Frýdek-Místek

2 490 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej zavedenou cukrárnu-kavárnu, s doplňkovým prodejem cukrovinek, nanuků, alkoholu a v letním období prodejem zmrzliny,nacházející se v centru obce Mosty u Jablunkova, včetně veškerého gastro vybavení, stolů, židlí a pultů.
Cukrárna si veškeré zákusky, dorty, cukroví, vyrábí ve své výrobně a taktéž zmrzlina je vyráběna v provozovně.
Zděná, částečně podsklepená stavba je zateplena, opatřena plastovými okny a dveřmi, napojena na plyn, obecní vodovod a kanalizaci. Objekt je vytápěn ústřední topením - kotel na plyn umístěn v suterénu objektu a slouží zároveň jako záložní ohřev teplé vody, primární ohřev teplé vody je řešen elektrickým boilerem. V roce 1996 byla přistavena výrobna se suterénem, ve kterém je umístěn sklad, plynový kotel, boiler a stávající objekt byl celkově zrekonstruován.
Objekt provozovny je dispozičně řešen takto: vstup je přímo do prodejny cukrovinek, zákusků, nápojů a následně navazuje posezení s 25 místy na sezení. Sociální zařízení pro veřejnost je vedle posezení. Z prodejny je uprostřed vstup do výrobny cukrárenských výrobků s velkokuchyňskými roboty, cukrářskou celonerezovou elektrickou třípatrovou pecí, s třemi ledničkami a pracovními stoly a technického zázemí cukrárny - umývárna nádobí s nerezovým dvojdřezem a myčkou nádobí; samostatnou místností k výrobě zmrzliny s výrobníkem zmrzliny a sociální zařízení pro zaměstnance. Do výrobny a tech. zázemí je taktéž samostatný vchod. Venkovní prostor před vchodem umožňuje v letních měsících posezení u kávy pod slunečníkem.
Provozovna má sam. telef. linku, vlastní internetové připojení a webové stránky. Činnost provozovny je hygienou schváleno, Měsíč. náklady na energie činí cca 6000 Kč. Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií. Průkaz energet. náročnosti k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván. Při prohlídce je možnost nahlídnout do projek. dokumentace, technické zprávy, účetnictví.
Financování zajistíme vlastním hypot. centrem - s možností financovat u všech bank a stav. spořitelen v ČR. Úrokové sazby od 2,29%, měsíč. splátka již od 8500 Kč .

Celkem: 2 490 000 Kč
ID inzerátu: 7449953
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Mosty u Jablunkova, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 106 m2
Užitná plocha: 86 m2
Zastavěná plocha: 106 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí