nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 44 m2

Lidická, Klimkovice, okres Ostrava-město

650 000 Kč

celkem , + provize RK 30.000,-

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje přenechání plně vybavené a zavedené prodejny o výměře 44,2m2 se stálou klientelou. Jedinečnost prodejny spočívá ve strategickém umístění, a to ve dvoupatrové zděné čtyřkřídlé budově renesančního zámku s uzavřeným nádvořím, nacházejícím se v lázeňském městě Klimkovice.
Jedná se o přenechání prodejny zdravé výživy za odstupné. V ceně odstupného je kompletně vybavený prostor po rekonstrukci (podlahy, omítky). K vybavení patří nábytek, regálové systémy, prodejní pult, lednice, pokladna EET, terminál na kreditní karty. Sortiment prodejny tvoří např. kváskové pečivo, výrobky pro celiaky, diabetiky, různá koření, řecké speciality, bylinné čaje a tinktury nebo také přírodní kosmetiku či moravská vína. Prodejna je tedy připravena k okamžitému provozu. Prostory prodejny zahrnují samotnou prodejní plochu, rekonstruované toalety a reprezentativní vstupní chodbu. Samotná prodejna a přístupová chodba jsou opatřeny kamerovým systémem.
Možnost přenechání webových stránek a nasmlouvaných dodavatelů.
Ve městě Klimkovice je velmi dobrá občanská vybavenost a přímé autobusové spojení z nedaleké Ostravy. Město se stará o své občany a láká ostatní k návštěvě různými akcemi, např. farmářskými trhy, jarmarky, vánočními trhy. Při vjezdu do města je umístěna reklamní tabule o rozměrech 3,5 x 2m.
Převzetí fungující prodejny může být příležitost, jak začít s vlastním podnikáním bez nutnosti budovat živnost od samého začátku. Prodejna funguje na trhu již čtvrtým rokem a má vybudované velmi dobré jméno. Své zákazníky si přilákala mj. lidským přístupem Absence prodeje ovoce a zeleniny totiž přivedla majitelku na myšlenku zavést službu dodávky těchto čerstvých produktů od místních farmářů. V okolí prodejny se nachází dostatek parkovacích míst. Prostory se přenechávají z rodinných důvodů.
Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte mne. Ev. číslo: 623942.

Celkem: 650 000 Kč
ID inzerátu: 7438607
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 623942
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Lidická, Klimkovice, okres Ostrava-město
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: obecní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 44 m2
Užitná plocha: 44 m2
Typ budovy: cihlový
Zařízení: částečně zařízeno
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí