nezadáno
ne

Prodej chaty, 502 m2

Košařiska, okres Frýdek-Místek

1 495 000 Kč

celkem , převzetí hypotéky ve výši 500 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím větší,zděnou chatu s garáží v Košařiskách,obec mezi Třincem a Jablunkovem.Chata se nachází na okraji obce,v blízkosti lesa,a malého potůčku v oplocené zahradě,na rovině.Objekt je částečně podsklepený,v přízemí se nachází obývací pokoj,kuchyň s jídelnou,WC a koupelna,ze sprchovým koutem. V patře jsou dva pokoje.
Stavba je vybavená novými elektrickými,vodovodními rozvody,teplou vodou z elek.bojleru,ústředním vytápěním přes radiátory, kotlem na tuhá paliva.
V roce 2008 v chatě byla provedena kompletní rekonstrukce dlažeb,podlah,sanity v koupelně,vnitřní nové omítky v celé chatě,dřevěné schody,nová kuchyňská linka,kotel,bojler,komín,plastová okna,nová fasáda.Obecní vodovod,žumpa.
Součástí prodeje je postavená zděná garáž s hospodářskou budovou se třemi místnostmi,je zde dovedena elektřina a voda.Stavba má číslo evidenční.
Oplocená zahrada je vysázená okrasnými keři a skalničkami,je zde vytvořeno posezení ze zámkové dlažby a grilem.
Objekt lze využívat k celoročnímu bydlení,uprostřed krásné přírody , v horách,s možností koupání,turistiky,lyžování,cyklo apod.
Cena je tvořena částkou 1490000 Kč a převzetí hypotéky ve výši 500 000 Kč ,s nízkou úrokovou sazbou v délce 10 let,nebo její doplacení ( v kupní smlouvě se vyplatí zbytek vyčíslené hypotéky přímo na účet banky).
V blízkosti je restaurace,zástavka autobusů.velice doporučuji.
Zdarma zajistíme financování i na 100 % kupní ceny , s možností financovat u všech bank a stavebních spořitelen v ČR. Úrokové sazby od 2,04%. Měsíční splátka
na kupní cenu 2 000 000 Kč je od 7070 Kč.

Celkem: 1 495 000 Kč
ID inzerátu: 7401251
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Košařiska, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 502 m2
Užitná plocha: 80 m2
Zastavěná plocha: 84 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Počet bytů: 1
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí