nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1041 m2

Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves, okres Frýdek-Místek

1 930 000 Kč

celkem , vč.provize, DPH, právního servisu, advokátní úschovy

Hledáte atraktivní klidné bydlení pod Lysou horou, čistý vzduch bez inverze v zimním období, přesto s perfektní dostupností i pěší do města?
Chcete mít každý den hory na dosah nebo jen se projít nádhernou přírodou, kterou máte přímo za domem?
Chcete zajistit svým dětem zdravé bydlení v symbióze s přírodou, jste milovník přírody, hor a sportovního vyžití?
Mám pro Vás jedinečnou nabídku.

V zastoupení majitele nabízím k prodeji atraktivní stavební pozemek v Nové Vsi u Frýdlantu nad Ostravicí o výměře 1.041m2 s nádherným nádherným panoramatickým výhledem na Lysou horu a Ondřejník. Pozemek je ideálně orientovaný, rozměru cca 42x25m s celodenním sluncem, veškeré dostupné IS tj. vodovodní a elektro přípojka jsou vyvedeny na pozemku (kanalizace v obci není, nutné řešit ČOV nebo jímkou). Příjezd zajištěn po obecní asfaltové komunikaci a následně po vlastní zpevněné příjezdové komunikaci, která je pořešena 1/6 vlastnickým spolupodílem. Jedná se o poslední parcelu daného celku (GP),která je vzdálená 90m od obecní cesty,je ze 2stran již oplocena a z výhledové strany je rozsáhlá nestavební plocha zajišťující soukromí. Cena zahrnuje i vlastnický spolupodíl na příjezdové cestě,která je již zkolaudována a zpevněna.
Jedná se o velmi žádanou a klienty vyhledávanou lokalitu obkloupenou přírodou, přesto s perfektní dostupností i pěší do centra města (pěší 10m). Je to "hotová" parcela bez dalších nákladů na vyřízení IS či příjezdové cesty.
Veškerá občanská vybavenost v dosahu - ZŠ/MŠ,autobus, zdravotní zařízení, obchody,sportovní areály, wellness, koupaliště aj. Cena je včetně provize, DPH a právních služeb s advokátní úschovou.

V současné době není možné dát tuto nemovitost do zástavy v rámci financování HÚ (tzn. v případě financování HÚ musí klient mít jinou nemovitost určenou k zástavě nebo financovat z vlastních zdrojů).Více info osobně,mailem či telefonicky.
Pro více informací jsem Vám kdykoliv k dispozici, prohlídka možná kdykoliv i o víkendu.

Celkem: 1 930 000 Kč
ID inzerátu: 7296870
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0183
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1041 m2
Zastavěná plocha: 1041 m2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí