nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 143 m2

Lučina, okres Frýdek-Místek

2 490 000 Kč

celkem

Chcete bydlet v rodinném domě, ve kterém si rekonstrukci uděláte dle svých představ a nemáte čas stavět nový rodinný dům?
Hledáte lokalitu mimo hustě obydlenou obec v blízkosti hor a přehrady? Právě pro vás je určen rodinný dům v obci Lučina u Frýdku-Místku.
Jde o volně stojící rodinný dům, který byl původně postaven jako dřevěnka, poté byl v rámci rekonstrukce modernizován a vznikla zde další bytová jednotka. V roce 2007 byla provedena další modernizace, vyměněno zdivo srubu za zděné, byla provedena nová střešní krytina a v novější části domu byla vsazena plastová okna. Vzhledem tomu, že je dům plynofikován, je zde plynové topení, také ale jsou zde i kamna na tuhá paliva. Napojení na obecní vodovod a kanalizaci umožňuje lepší komfort. Dispozice domu je momentálně 4+1, koupelna a WC, spíž a komora umožňuje bezproblémové uschování věcí. Dům je částečně podsklepen, pro velkou rodinu možno vybudovat na prostorné půdě další bytovou jednotku. Nemovitost vhodná pro kutily, živnostníky nebo chovatele, kdy velká garáž a hospodářská budova skýtá mnoho možností k využití. Z důvodu, že je dům ve fázi stěhování, prozatím neinzerujeme foto interiéru, prohlídka ale již možná. Koupě nemovitosti můžeme zajistit vlastním úvěrovým specialistou. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Naše RK doporučuje.

ID inzerátu: 7197746
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Lučina, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 143 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí