nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 912 m2

Vilémov, Klášter, okres Havlíčkův Brod

477 708 Kč

celkem , Včetně právních služeb, provize a DPH

Jestliže hledáte krásné místo pro stavbu Vašeho domu pro trvalé bydlení a nebo pro rekreaci, tak potom mám pro Vás zajímavou nabídku.

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek na okraji městysu Vilémov (část Klášter) v samotné blízkosti krásného zámku. Na pozemcích v okolí již začala výstavba rodinných domů. Z pozemku máme krásný výhled na Železné hory, které Vás budou lákat svými cyklotrasami, turistickými stezkami a například na přehradě Seč jste autem za 15 minut …

Elektřina, plyn a voda je na pozemku. Připojení na kanalizaci buď přes svoji čističku a nebo vybudovat vlastní septik (čistička by měla být do r. 2021 v případě, že dojde letos ke schválení dotace). Pozemek je přístupný po nově vybudované komunikaci včetně chodníků a veřejného osvětlení. Autobusová zastávka cca 50 m od pozemků.

Vilémov se dlouhodobě a rychle rozvíjí o čemž svědčí i celostátní ocenění Vesnice roku 2003. Obyvatelům nabízí pohodlný život s využitím školy, školky, sportovního areálu, obchodů, lékaře, pošty, restaurace.

Nemovitost je možné financovat pomocí hypotéky, kterou Vám rádi vyřídíme. Bližší informace u makléře nabídky.

Celkem: 477 708 Kč
ID inzerátu: 6858049
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N76559
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Vilémov, Klášter, okres Havlíčkův Brod
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 912 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí