nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 134 m2

3 850 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dům se nachází na samotě poblíž komunikace ke státní hranici St. město - Seninka. V blízkosti jsou lyžařská střediska ve Stříbrnicích, Kunčicích a na Paprsku. Jedná se o přízemní částečně podsklepený dům. V podkroví jedna mistnost. Sedlový krov, krytý eternitem na bednění. Podlahy prkenné, dlažba, beton hlazený, okna dvojitá, dřevěná, dveře náplňové v dřevěných zárubních. Voda z vlastní studny pomocí domácí vodárny. Splašky jsou svedeny do vlastního septiku. Dům v roce 1945-50 přestavěn na hájovnu. Dům osazen do svahovitého terénu.
Dřevěná kůlna navazuje na štíťovou zeď obytné části. Jde o celodřevěnou stavbu jednostranně obíjenou spočívající na kameném základu. Krov sedlový, krytý eternitem na bednění. Podlaha z upraveného terénu, patro není, el. instalace v kůlně není. Vrata dvoudílná, dřevěná, okna nejsou. Stáří kulny odhadováno na 55 let. Rozměry kůlny 5x8,20m.
Zahrada (TTP) č. p. 1167 o výměře 1528 m2 je ve vlastnictví státního pozemkového úřadu na který je uzavřena nájemní smlouva s možnosti odkupu do osobního vlastnictví.

Celkem: 3 850 000 Kč
ID inzerátu: 7846453
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 134 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí