nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 85 m2

Kamenice, okres Praha-východ

Inzerát je starší než 6 měsíců!

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Kamenice,U Dvora (224 m)
Bankomat:Česká spořitelna (368 m)
Lékárna:Lékárna Alba - PharmDr. Horáčková Kristina (554 m)
Restaurace:Na Rynku (480 m)
Knihovna:Knihovna (493 m)
Škola:Základní škola Kamenice (11 m)
powered by Google

2 800 000 Kč

celkem

Exkluzivně nabízíme prodej krásného světlého bezbariérového bytu s předzahrádkou a krytým parkovacím stáním v obci Kamenice, část obce Ládví okr. Praha-východ. Byt je přizpůsobený pro vozíčkáře, kdy na obývací prostory 60 m2 navazuje předzahrádka o velikosti 67 m2. Prakticky řešená předsíň má výměru
12,3 m2, koupelna 3,5m 2 a WC 1,7 m2. K bytu náleží sklepní koje 8 m2 a venkovní parkovací stání se zámkovou dlažbou a přístřeškem o výměře 11 m2 ( 2.3 x 4.9 m). Byt je vytápěn el. energií, voda je ohřívána el. boilerem o obsahu 125 litrů. Zdroj pité vody - vodovod Želivka. Dům je umístěn v klidné části obce v uzavřeném areálu, kam mají přístup jen majitelé 45 bytů v domě. Kamenice je obec ležící v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji, 8 km jižně od hranic Prahy, asi 26 km jihovýchodně od centra Prahy. Jde o obec s pověřeným obecním úřadem, správní obvod zahrnuje obce Kamenice, Kostelec u Křížku, Křížkový Újezdec, Radějovice a Sulice.
Celková rozloha obce činí 17,36 km² a skládá se ze tří katastrálních území pojmenovaných podle historických obcí Těptín, Ládví a Štiřín. Obcí prochází dopravně velmi vytížená silnice 603 z Prahy do Benešova. Křižuje se zde se silnicí 107, která zajišťuje spojení s Týncem nad Sázavou na jihu a na druhou stranu s Velkými Popovicemi a dále s Říčany na severovýchodě. V některých případech je pro příjezd do Kamenice výhodná i dálnice D1 – sjezd Všechromy je 6 km východně. Kamenice je dostupná autobusy Pražské integrované dopravy: většina linek sem jezdí z Prahy od stanice metra C Budějovická. Zastávka Kamenice, Kulturní dům v centru obce slouží jako přestupní zastávka pro další místní tangenciálně vedené linky: východním směrem do Velkých Popovic a Strančic (napojení na železniční trať 221 Praha - Benešov), západním pak směrem na Jílové u Prahy. Nadmořská výška obce je 368 m n. m. Třída energetické náročnosti budovy: C - Úsporná (vyhláška 148/2007 Sb). Energetická náročnost budovy: 37 kWh/m2 za rok.

ID inzerátu: 6626171
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 2511
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kamenice, okres Praha-východ
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 85 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

česká spořitelna - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí