nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 738 m2

Brandýsek, okres Kladno

4 899 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Pokud sníte o poklidném bydlení v krásném prostředí s pohodovými sousedy, se skvělou vybaveností obce a dopravní dostupností do okolí, tak mám pro Vás báječné řešení a věřím že toto místo si opravdu zamilujete.
Kompletně zasíťovaný pozemek o celkové výměře 738 m2, je určen k výstavbě rodinného domu s koeficientem zastavěnosti max. 50% z celkové výměry. Dle územního plánu lze pozemek využít k výstavbě rodinného domu o jednom podzemním podlaží, dvou nadzemních podlaží a obytného podkroví.
Přidanou hodnotou pozemku, je již vypracovaný kompletní projekt na novostavbu rodinného domu a to velmi oblíbeného typu Bungalow, s velmi úspornou energetickou hodnotou B, se zastavěnou plochou 124,61 m2 a o užitné ploše krásných 77,75 m2.
Veškeré sítě - elektro, plyn, voda a kanalizace se nachází přímo na pozemku a je k nim vypracován podrobný projekt o jejich rozvodu a připojení.
Velkou výhodou je, že k pozemku je příjezd řešen po nové obecní již zpevněné asfaltové cestě.
Pozemek se nachází v poklidné části obce Brandýsek, který leží 6 km severovýchodně od Kladna a žije zde přibližně 2100 obyvatel. Mezi pamětihodnosti patří mým prostřednictvím prodaná kulturní památka ČR a dominanta obce jedna z posledních dochovaných těžních věží na Kladensku dolu Michael. Obec disponuje vším, co ke spokojenému životu potřebujete jako je mateřská a základní škola do 9 třídy, obchody se smíšeným zbožím a jinými potřebami, obecní úřad, pošta, zdravotní středisko s lékárnou, dětská hřiště a sportoviště, záchranná stanice pro divoká zvířata a Vodní park Čabárna. Je nutno také ocenit vynikající dopravní dostupnost, vlak - Kralupy nad Vltavou, Kladno - Praha, autobusové spojení na trasách Kladno, Praha, Slaný a Kralupy nad Vltavou a v poslední řadě 3 km vzdálený exit D7 vedoucí do Prahy či na sever Čech.
V rámci koupě zajistím realizaci stavby za exkluzivně nejvýhodnější cenu včetně financování a pojištění Vaší nové nemovitosti. Pokud Vás tento pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Sdělim Vám podrobnější informace a můžeme se na toto výjimečné místo společně podívat.

Celkem: 4 899 000 Kč
ID inzerátu: 7904872
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 7165
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Brandýsek, okres Kladno
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 738 m2
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí