nezadáno
ne

Prodej bytu 4+1, 108 m2

Na šibenci, Kladno, Švermov, okres Kladno

Inzerát je starší než 6 měsíců!

8 175 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji pěkný slunní byt dispoziční velikosti 4+1 s celkovou plochou 108,00m2 na ulici Na Šibenci v Kladně.
Tato prostorná zajímavá bytová jednotka je ve stavu dokončené rekonstrukce, při které byly obnoveny podlahové, povrchové konstrukce, byly zřízeny podhled, v domě jsou osazené nové výplně – okna a dveře a provedeny nové rozvody instalací s výjimkou plynu, který zde není zaveden. Součásti bytu je otevřená terasa s nově provedeným kovovým zábradlím. K bytu rovněž náleží garáž pro jeden automobil v rámci pozemku.
Dále je k bytové jednotce plocha zahrady velikosti cca 600m2, která lze uzpůsobit potřebám budoucího majitele.
Bytová jednotka vznikla rekonstrukci vilového domku, nachází se v 1. podlaží a zabírá plochu celého podlaží domu. Vstupem z chodby se schodištěm se dostanete do předsíňové chodby s nikou pro umístění technologie, dále pak do oddělené kuchyně s přímým vstupem na prostornou terasu. Z předsíňové chodby je pak vstup do jednotlivých místností – koupelna s WC, dva dětské pokoje a do obývacího pokoje na konci chodby. Ložnice je jediný prostor, jehož přístup je z prostoru obývacího pokoje. Ke kuchyni je vestavěná spížní komora. Kuchyň není vybavená kuchyňskou linkou (ponecháno na nového majitele). V jednom z dětských pokojů je menší komora, kde je umístěn rozvaděč. V koupelně je sprchová vana se zástěnou, umývadlo a WC mísa.
Dům je osazen v zahradě v odlehlé části městské zástavby přesto však s dobrou dostupnosti do všech zařízení občanské vybavenosti a dopravy. Vlastní pozemek obklopen zeleni je výhodou i pro rodinné bydlení
Kladno a všechny jeho satelitní části jsou stabilizovaným územím s veškerou občanskou vybavenosti a velmi dobrou dostupnosti na dopravní infrastrukturu, která tvoří síť dálničních a rychlostních komunikací směrem na Prahu.
Energetický štítek budovy zatím není k dispozici. Nákup této bytové jednotky je možné realizovat prostřednictvím hypotečního financování. V případě potřeba rádi vám pomůžeme s jeho vyřízením.

Celkem: 8 175 000 Kč
ID inzerátu: 7920873
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LK144226
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na šibenci, Kladno, Švermov, okres Kladno
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 108 m2
Obytná: 108 m2
Užitná: 108 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Jiné
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano