nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 88 m2

Pražská, Pilníkov, okres Trutnov

3 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve městě Pilníkov se tu pro Vás objevila mimořádná příležitost a to tento rodinný dům na prodej.

Dům má dispozici 4+1. Vstupní chodbou se dostanete do kuchyně s kuchyňskou linkou a sporákem. Poté projdete do jídelny, obývacího pokoje a ložnice. Po schodech dolů je sklep, kde můžete uskladnit dobré víno. Dále tu máme spíž, která může posloužit na zavařeniny a zásoby potravin. V koupelně na Vás čeká sprchový kout, ale také vana pro chvíle odpočinku. Navíc koupelna má ohřev vody elektrickým bojlerem. Hned vedle je malá místnost na využití a kůlna pro uskladnění různého nářadí. Po schodech nahoru se dostanete do pokoje, který teď slouží, jako ložnice ale může být i dětským pokojem. Vedle je velká půda s prostorem, kterou můžete využít na realizaci dalšího pokoje.

Třešničkou tohoto domu je její zahrada o rozloze 864 m2. Tady probudíte svého pěstitelského ducha na pěstování zeleniny, protože na zahradě stojí skleník a koníček pro zahradničení krásných květin a stromů. Po usazení do venkovního posezení už jen odpočíváte při zvuku potůčku, který teče dole pod zahradou.

Navíc lokalita je opravdu dostupná v místě se nachází mateřská škola pro malé děti, ale i základní škola pro velké děti, autobusová zastávka a obchod je také blízko a pokud se Vám nebude chtít vařit je zde i nově otevřená restaurace u Slunce. Obec se stará o město, proto Pilníkov má nové hřiště pro děti, parkování a kostel čeká nová kopule. Pro prohlídku mě stačí kontaktovat a čeká Vás pohodlné rodinné bydlení, kam se po drobných úpravách navíc můžete rovnou nastěhovat.

Celkem: 3 000 000 Kč
ID inzerátu: 7891982
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 12143
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Pražská, Pilníkov, okres Trutnov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Obytná: 88 m2
Užitná: 88 m2
Zastavěná: 68 m2
Pozemku: 557 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí