nezadáno
ne

Chata 6+1, 170 m2, pozemek 371 m2 - Chrustenice

Chrustenice, okres Beroun

3 750 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízím Vám ke koupi velmi pěknou velikou rekreační chatu 6+1 s terasou a balkonem, velkou cca 170 m2 stojící na pozemku velkém 371 m2 v oblíbené rekreační lokalitě, která leží mezi obcemi Chrustenice a Malé Přílepy. Jedná se velmi klidné, malebné místo a přitom jen pár minut autem od Prahy nebo od Berouna. V Praze Zličín jste za 15 min, v Berouně za 10 min.

Chata je v relativně dobrém technickém stavu a lze ji okamžitě využívat pro rekreaci.

Spodní část chaty je zděná a je zde krytá terasa (16 m2), malý sklad a velká obytná místnost s krbem (31 m2). Vrchní část chaty je zčásti dřevěná a zčásti zděná, nachází se zde hlavní obytná část s balkonem a obytným podkrovím.

Po vstupu do hlavní obytné části chaty stojíme v předsíni, dále vstoupíme do chodby, odkud je vstup do malé kuchyňky s elektrickým sporákem a dřezem (3 m2). Vedle kuchyňky je místnost s WC a umyvadlem (2 m2). Dále z chodby vstoupíme do velké společenské místnosti (24 m2) a dále do ložnice s palandou (10 m2). Také je odtud výstup na balkon (6 m2).

V 1,patře jsou k dispozici 3 samostatné ložnice. Z jedné z nich je velmi pěkný výhled do okolní krajiny.

Okolo chaty je svažitá zahrada. Okapy jsou svedené do nádrže na dešťovou vodu s kohoutem na čerpání a vypouštění.

Do chaty je zavedena elektřina, odpady jsou svedené do septiku. K dispozici je pouze dešťová voda svedená z okapů do nádrže. Zhruba 2 min. autem od pozemku je vodárna, odkud je možno čerpat pitnou vodu.

Příjezdová cesta je široká na auto, ale u chaty je širší místo, které lze využít pro parkovací stání. Návštěvy mohou parkovat cca 150 m od chaty.

V okolí chaty jsou další rekreační chaty a domy a řada majitelů, včetně majitelů sousedního domu, zde žije celoročně.

Jen 2 min. autem od chaty je Caravan camp Valek s venkovním bazénem a travnatou pláží. V sousedních Chrustenicích, vzdálené 3 min. autem, je samoobsluha, kompletní občanská vybavenost je v Loděnicích, které jsou od chaty 5 min. autem.

Okolí je ideální na výlety pěšky nebo na kole. Nedaleko jsou krásné lesy chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko nebo také Českého Krasu.

Koupi chaty lze financovat i hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, kde Vám zajistíme dobrou úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Celkem: 3 750 000 Kč
ID inzerátu: 7890712
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Chrustenice, okres Beroun
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 170 m2
Zastavěná: 170 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí