nezadáno
ne

Prodej zemědělského objektu, 300 m2

Vranov, Bezděkov, okres Benešov

4 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně všech poplatků RK

Historický dům z konce 19. století určený k rekonstrukci se nachází v kouzelné lokalitě Posázaví, uprostřed polí a lesů, v obci Bezděkov (Vranov u Čerčan).

Budova je z části cihlová a z části kamenná. Po rekonstrukci zde může vzniknout celková užitná plocha cca 300 m2. V prvním podlaží domu se nachází 4 místnosti, koupelna a komora. Nad nimi se nachází prostorná půda, ze které je možno vytvořit další obytné prostory. Součástí domu je také sklep.

Na pozemku velkém 1103 m2 se dále nachází velká stodola a další hospodářská stavení určená nejspíš k demolici - kůlna, chlév, dílna apod. Průčelí domu je orientováno na náves.

Voda je přivedena z vlastní studny, která se nachází přímo na pozemku. V obci je však od letošního roku nový vodovod a na hranici pozemku je připravena přípojka. Není zde kanalizace, odpad je řešen jímkou.

Bezděkov je malá, klidná vesnička uprostřed nádherné přírody se skvělou dostupností. 3 km od domu leží nájezd na D1 a do Prahy je to cca 30 km. Při normálním provozu jste v Praze asi za 20 minut.

Nemovitost je ideální pro všechny, kteří touží po tom zrekonstruovat si vlastní venkovské bydlení, žít v přírodě, mimo městský ruch a mít to kousek do Prahy.

Doporučuji prohlídku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetický štítek budovy zatím není k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G.

Celkem: 4 990 000 Kč
ID inzerátu: 7881077
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH144962
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Vranov, Bezděkov, okres Benešov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Zemědělství
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 300 m2
Obytná: 300 m2
Užitná: 300 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí