nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 800 m2

Vlastějovice, okres Kutná Hora

1 600 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme vám ke koupi pozemek pro výstavbu RD/chaty v obci Vlastějovice, okr. Kutná Hora.

Pozemek se nachází na pravém břehu řeky Sázavy v malebné obci Vlastějovice, poblíž Zruče nad Sázavou. Pozemek se nachází na jižním svahu s nádherným výhledem na zahradu a okolí.

Pozemek je v tuto chvíli v katastru nemovitostí jako celek, ale lze jej rozdělit na více na inzerovaných 800 m2. Celek je oplocen, pro vstup na pozemek majitel počítá se zřízením věcného břemene chůze a jízdy se spoluvlastnictvím ideální poloviny pro nabízený pozemek.
V komunikaci je jak vodovod, tak kanalizace, na pozemku se nachází vodovodní šachta. V současné chvíli je chata připojena na lokální pramen vody a odpady jsou řešeny vlastní jímkou na pozemku.

V obci Vlastějovice naleznete základní občanskou vybavenost (potraviny, pošta, škola, školka atd.). Veškerá občanská vybavenost je pak v nedaleké Zruči nad Sázavou či Ledči nad Sázavou. Dojezd do Prahy či Brna zajišťuje kromě vlaku (linka S80 směr Ledeč nad Sázavou – Čerčany), také autobus linky 776 směr Zruč nad Sázavou a autem po D1 (sjezd na 56. km) je dojezd do Prahy cca 1 hodina a do Brna 1,5 hodiny.
V okolí je nádherná příroda vhodná pro houbaření, možnost koupání, vodáctví a rybaření v nedaleké Sázavě. Okolí Sázavy patří k nejpůvabnějším koutům naší země, k tomu se přidává nespočet kulturních památek a zajímavostí. Pro své výlety můžete vyrazit na nedaleký zámek ve Zruči nad Sázanou, pivovar v Kácově, hrad v Ledči nad Sázavou či zámek přímo v obci Vlastějovice. Děti i dospělé pak určitě nadchne projížďka legendárním Posázavským Pacifikem. Krásná poloha obce a malebné okolí řeky Sázavy s možností podnikání nádherných, ať už pěších, cyklistických či vodáckých výletů po okolí, vede k velké návštěvnosti tohoto kraje a rozvoji turismu.

Pokud máte rádi turistiku, vodáctví a hledáte rekreační chatu v klidném prostředí je tato nabídka určená právě pro vás.

Doporučujeme prohlídku! Čas prohlídky si rezervujte u makléře.

Celkem: 1 600 000 Kč
ID inzerátu: 7878288
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 08123046
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Vlastějovice, okres Kutná Hora
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 800 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí