nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 619 m2

Fr. Štíbra, Kosoř, okres Praha-západ

6 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Včetně právního servisu a veškerých nákladů souvi

Kniha Stavíme svépomocí, Ing. Radomír Měšťan, 1976, první kapitola, první odstavec:
Ideální pozemek k stavbě rodinného domku se vyskytuje zcela výjimečně. Nedoléhá na něj hluk, je v rovině nebo mírném svahu obráceném k jihu, v místě je škola, možnost nákupu a je dobře dopravně dostupný. Má únosnou základovou půdu s tlustou vrstvou humusu, v níž nádherně porostou stromy, květiny i zelenina.
Lépe snad ani nelze tento pozemek o velikosti 619m popsat!
Ještě pro upřesnění bych dodal, že obecní vodovod, kanalizace, plyn, elekřina jsou v nedaleké komunikaci, ul. Fr. Štíbra.
Územní plán umožňuje umístění RD do velikosti cca 130m, přičemž základní regulativ CHKO Český kras stanovuje, že stavba se musí hmotově přiblížit charakteru vesnické stavby, jinými slovy musí být přízemní, nebo přízemní s obytným podkrovím a musí mít sedlovou nebo polo valbovou střechu.
50 m od pozemku je obchod s potravinami, v obci první stupeň základní a mateřská škola, hospoda U hřiště, jezdecká stáj. Zbylou občanskou vybavenost zajištuje 5 km vzdálený Radotín. Do Prahy se z něj dostanete snadno nejen automobilem, ale i příměstským vlakem nebo autobusem. Okolí ideální na procházky, vyjížďky na kole. Nádherná je blízká přírodní památka Černá rokle. Za koupáním nejblíže k rybníku Budeňáku, nebo do Radotínského biotopu. Tolik tedy základní informace. Pokud byste se rádi dozvěděli více, navštivte prosím stránku realfriend.cz/kosor/. Pokud Vám to už takto stačí a chcete se rovnou přijít podívat osobně, budu rád když se mi ozvete s vhodnými termíny. Ještě úplně poslední věc - pokud byste si předem okolí pozemku rádi nezávazně omrkli, tak to samozřejmě není problém, jen bychom Vás rádi požádali, abyste respektovali přání paní majitelky a se žádostí o prohlídku, nebo doplňující informace se obraceli pouze na mne. Děkujeme!
Celkem: 6 990 000 Kč
ID inzerátu: 7877956
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 756
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Fr. Štíbra, Kosoř, okres Praha-západ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Pozemku: 619 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí