nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 980 m2

Na Křížku, Ondřejov, okres Praha-východ

5 997 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu vč. provize a právního servisu

Pokud si chcete postavit dům podle vlastních představ a nechcete na nic čekat, mohla by vás tato příležitost zajímat. Předmětem prodeje je pozemek vč. základové desky s již vydaným stavebním povolením.

Pozemek se nachází v Ondřejově v okrese Praha - východ v ulici Na Křížku. Má rovných 980 m2, ideální obdélníkový tvar a díky své mírné svažitosti je z něj krásný, doslova několika kilometrový výhled na okolní lesy, louky a koryto řeky Sázavy. Je napojen na elektřinu, městský vodovod i kanalizaci.

Stavební povolení je vydáno na výstavbu jednopodlažní vily (bungalov) se zastavěností 243 m2. V jejím dispozičním řešení je počítáno s obývacím pokojem vč. kuchyňského koutu, 3 pokoje, 2x koupelna s WC, zádveří, předsíň, spíž a sklad se samostatným vstupem.

Občanská vybavenost je v Ondřejově komplexní. Najdete zde vše, co k běžnému životu potřebujete. Pouze 5 min. chůzí od vašeho budoucího domova se nachází školka, škola, autobusová zastávka, lékař, zubař, lékárna, pošta, pizzeria i potraviny. Autobusem se dostanete přímo na metro Háje. Využít lze i spoj přes vlakové nádraží v nedalekých Strančicích, ze kterého jezdí vlaky v půlhodinových intervalech směr Praha nebo opačně na Sázavu. Kraj je díky své malebné přírodě a nekonečným množstvím cyklostezek velmi oblíben pro cykloturisty. Neméně populární je i pro houbaře.

Pokud si myslíte, že toto místo je ideální pro váš budoucí domov, tak mne kontaktujete a domluvíme se na dalším postupu.

Celkem: 5 997 000 Kč
ID inzerátu: 7877720
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 10723
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Křížku, Ondřejov, okres Praha-východ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Pozemku: 980 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí