nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 920 m2

Na Výsluní, Nové Město nad Metují, okres Náchod

3 350 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Vítám Vás u jednoho z posledních lukrativních stavebních pozemků na jednom z nejžádanějších míst v Novém Městě nad Metují o velikosti 887 m2. Tento pozemek je určen k nízkopodlažní zástavbě, dle územního plánu konkrétně pro bydlení v rodinném domě městském, s možným částečným nebytovým využitím o max 2 podlažích a výšce 9 m. Zeleň minimálně 55 %. Součástí prodeje je spoluvlastnický podíl na pozemkové parcele číslo 705/19 (33 m2) s již vybudovaným a povoleným sjezdem. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (ČEZ, plyn, voda, kanalizace i možnost připojení internetu u společnosti CETIN).
Vzhledem k lokalitě nabízí toto místo absolutní komfort města se službami v okolí a prvky klidného, vesnického bydlení. Pouhých 5 km jízdy autem nebo na kole se dostanete malebným údolím řeky Metuje přímo do přírodní rezervace Peklo, které je vyhlášeno nejenom svou přírodní krásou, ale i architektonickou perlou, Bartoňovou útulnou, od známého architekta Dušana Jurkoviče. Do 20ti minut jízdy autem jsou vzdálené rekreační střediska Olešnice a Deštné v Orlických horách.
Pokud přemýšlíte o investičním záměru, tak právě díky své jedinečnosti máte možnost uložit své finanční prostředky do této atraktivní nemovitosti. Pokud se Vám moje nabídka zalíbila, ozvěte se mi. Ráda se s Vámi potkám a sdělím další informace osobně.

Celkem: 3 350 000 Kč
ID inzerátu: 7877381
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N369
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Na Výsluní, Nové Město nad Metují, okres Náchod
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 920 m2
Pozemku: 920 m2
Druh kontraktu: výhradní
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí