nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 838 m2

Strupkova, Loučeň, okres Nymburk

3 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme vám k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu v malebné obci Loučeň. Pozemek o velikosti 838m2 se nachází ve staré zástavbě rodinných domů a leží přímo pod zámkem Loučeň. Jedná se o stavební parcelu, která disponuje všemi inženýrskými sítěmi přímo na pozemku (voda, kanalizace, elektřina-již osazena v pilíři a zaplacen poplatek ČEZ) a je tedy připravena k okamžité výstavbě. Výhodou je i nově zbudovaná komunikace v ulici, která byla dokončena v letošním roce. K prodeji je i vedlejší pozemek o stejné rozloze, který rovněž disponuje inženýrskými sítěmi (možnost společného bydlení, výstavby dvou samostatných domů apod.).
V obci Loučeň najdete veškerou občanskou vybavenost. Je zde škola, školka, sportoviště, pošta a obchody. Jedná se o klidnou lokalitu, perfektní na rodinné bydlení, která je však výborně dostupná do větších měst (Nymburk 10min, Mladá Boleslav 20min, Praha 35min).
Tento pozemek doporučujeme z několika důvodů. Výhodou je jeho umístění v krásné lokalitě a jen několik málo kroků od zámeckého parku, velmi dobrá dopravní dostupnost a především jeho připravenost k okamžité výstavbě.

Celkem: 3 000 000 Kč
ID inzerátu: 7877094
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: P012703
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Strupkova, Loučeň, okres Nymburk
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 838 m2
Pozemku: 838 m2
Druh kontraktu: výhradní
Dostupnost pozemku: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí