nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1411 m2

Modřínová, Kunice, Dolní Lomnice, okres Praha-východ

7 800 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o velikosti 1411 m. Pozemek se nachází v Dolní Lomnici uprostřed lesů a je přímo u lesa. Tento pozemek se prodává se i s projektem na dům, který je možné převzít.
Jde o krásné místo vzdálené do 20 ti minut z Prahy vedle Kunic, 3 km od Velkých Popovic. Kompletní inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, vše přímo na pozemku), obslužná komunikace, veřejné osvětlení.
Dopravní dostupnost urychluje snadný nájezd na D1 i Pražský okruh.
Obec Dolní Lomnice je součástí obce Kunice a v okolí najdeme mnoho možností turistiky, cyklistky i dalších aktivit. V Kunicích známý zámek Berchtold, kde jsou různé atrakce a sportoviště a oblast Posázaví je také dobře dostupná. Dolní Lomnici obklopuje několik významných přírodních lokalit, z jedné strany národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, z druhé přírodní park Střed Čech. Větší občanská vybavenost je v blízkých Velkých Popovicích a Říčanech.
Na okolních pozemcích jsou již postaveny nové domy, neočekáváme tedy žádné potíže při povolení stavby Vašeho nového domu. Ev. číslo: 24623.

Celkem: 7 800 000 Kč
ID inzerátu: 7876606
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 24623
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Modřínová, Kunice, Dolní Lomnice, okres Praha-východ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1411 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí