nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1770 m2

Trnová, okres Praha-západ

11 505 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej exkluzivních pozemků k výstavbě rodinných domů v obci Trnová u Jíloviště (Praha západ). Pozemky se nachází v obci Trnová, která leží nedaleko hranice Prahy směr Strakonice/Příbram, jedná se o první sjezd Jíloviště/Všenory, od Barrandovského mostu cca 10 min jízdy autem. Obec Trnová je vzdálena 22 km z centra Prahy, momentálně veškerá občanská vybavenost v nedalekém Jílovišti.
Nejčastější otázky k projektu:
Zastavitelnost pozemku? - dle územního plánu je to 25% plochy.
Kdy mohu začít stavět? - aktuálně se řeší výstavba čističky a komunikací - to vše by mělo být hotovo nejpozději do konce roku 2023, poté je možno požádat o stavební povolení a začít s výstavbou RD.
Jaký typ stavby mohu na pozemku postavit? - dům může být max. o dvou bytových jednotkách - viz regulativa územní plán obce Trnová.
Je schválen územní plán? - vlastník má platné územní rozhodnutí na výstavbu komunikací a sítí, územní plán je ve fázi schvalování, schválen by měl být do konce roku 2022.Veškeré informace k tomuto projektu vč. stavební a smluvní dokumentace Vám poskytnu po telefonické domluvě či na osobní schůzce. Ev. číslo: 640592.

Celkem: 11 505 000 Kč
ID inzerátu: 7875720
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 640592
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Trnová, okres Praha-západ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1770 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí