nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1047 m2

Rochlova, Vysoký Újezd, okres Beroun

7 470 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji kompletně zasíťovaný (voda, kanalizace, elektřina, plyn a optický kabel) jižně orientovaný stavební pozemek o výměře 1.047m2 v rozvíjející se obci Vysoký Újezd u Berouna v krásné krajině nedaleko od Prahy (12 min. autem na metro Zličín).

Pozemek má následující stavební regulativ: zastavěnost max. 30%, vzdálenost staveb od hranice pozemku 3,5 m., možno postavit dům s plochou střechou (2 nadzemní podlaží) výška atiky 6,7m nebo dům se šikmou střechou s výškou hřebene 9m. Další podrobné informace ohledně podmínek výstavby v lokalitě rádi poskytneme případně můžete najít na webových stránkách obce Vysoký Újezd.

Pozemek se rozšiřuje směrem na jih a má jen dva sousedící stavební pozemky. Rozšířenýjižní konec zahrady je v sousedství pole, kde není v budoucnu plánovaná žádná výstavba, a nabízí nerušený výhled do okolní malebné středočeské krajiny.

Nemovitost byla zasíťována v rámci developerského projektu Zámecké zahrady Vysoký Újezd a mimo již zmiňovaných kompletních inženýrských sítí je v lokalitě již vybudována příjezdová komunikace s chodníky, veřejné osvětlení a osazena zeleň.

Vysoký Újezd je moderní rozvíjející se obec v blízkosti Prahy a Berouna s vlastní radnicí, základní školou, školkou, supermarketem, poštou, restaurací. Samostatným lákadlem je vyhledávané golfové 18 jamkové mistrovské hřiště v golfovém klubu Albatross Golf Club. V okolí obce pak naleznete mnoho zajímavých a navštěvovaných míst jako je hrad Karlštejn, lom Amerika, lokalita Svatý Ján a další zajímavá místa v čisté přírodě Českého krasu.

Obec Vysoký Újezd leží za jihozápadním okrajem Prahy ve směru na Beroun. Díky dálnici D5 je v ideální dojezdové vzdálenosti do hlavního města – metro Zličín 12 min., letiště V. H. 20 min, centrum Prahy 25 min, nebo do města Berouna 13 min.

Možno částečně financovat převzetím hypotéky s atraktivní úrokovou sazbou ve výši 1,44% p.a.

Podrobnější informace rádi poskytneme na osobním setkání při prohlídce tohoto zajímavého pozemku.

Celkem: 7 470 000 Kč
ID inzerátu: 7874653
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Rochlova, Vysoký Újezd, okres Beroun
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1047 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí