nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 970 m2

Březovská, Vrané nad Vltavou, okres Praha-západ

12 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Líbí se Vám představa bydlení v těsné blízkosti přírody a přitom s velmi dobrou dojezdovou vzdáleností do Prahy?

Pokud ano, dovoluji si Vám v exkluzivním zastoupení nabídnout stavební pozemek v obci Vrané nad Vltavou.

Pozemek o celkové rozloze 970 m2 je mírně svažitý a nachází se na okraji obce směrem na obec Březová. Jedná se o lukrativní a velmi vyhledávanou lokalitu, která nabízí dostatečné soukromí i dobrou dostupnost do Prahy.

Územní plán zde udává kategorii SR, což jsou Plochy smíšené obytné – rekreační. Díky tomu je možno zde postavit rodinný dům až o 2 nadzemních podlažích a 1 podzemním. Jeho výška musí respektovat výškovou hladinu okolní zástavby.

Koeficient zastavění pozemku je 40%. Maximální zastavěná plocha zde tak může být až 388 m2 a plocha zeleně je územním plánem stanovena minimálně na 485 m2.

Jedním z dalších benefitů může být také možnost využít již kompletně zpracovanou architektonickou studii novostavby RD a k tomu i studii celé zahrady!

Na pozemku je nyní funkční studna, kterou nechal majitel vybudovat. Ta je vrtaná a jedná se o velmi vydatný vrt pitné vody. Momentálně chybí kanalizace – obec
již zadala zpracování projektové dokumentace na výstavbu vodovodu i kanalizace, tato záležitost tak bude během následujících let vyřešena. Jako dočasné řešení lze zvolit například jímku.

V neposlední řadě není nouze ani o pestré volnočasového využití – je zde například nádherná modřanská cyklostezka, která Vás dovede podél Vltavy až do samotné Prahy. Nedaleko se nachází také slavná vila pana Kellnera od architekta Pleskota, letiště Točná či přírodní rezervace Zvolská homole. Své si tak najdou turisté, cyklisté i rodiny s dětmi.

Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost – v obci je k dispozici pošta, mateřská i základní škola, restaurace a na obecní úřad je to autem zhruba 3 minuty.

K dispozici je zde také autobusové či vlakové spojení. Vlak do Prahy jezdí každých 30 minut a za stejnou dobu se dostanete přímo na Hlavní nádraží. Do metropole se odtud lze snadno dostat i autem.

Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem - mohu nabídnout možnost jeho vyřízení za výhodnějších podmínek.

V případě zájmu o prohlídku či doplňující informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

Budu se těšit a mějte se krásně!

Celkem: 12 000 000 Kč
ID inzerátu: 7870120
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 00620
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Březovská, Vrané nad Vltavou, okres Praha-západ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 970 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí