nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 880 m2

Čestín, okres Kutná Hora

1 440 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně k prodeji – stavební parcela situována v klidné, dobře dostupné a rozvíjející se části obce Čestín. Pár minut chůze Vás bude dělit od všeho, co člověk potřebuje. Od pošty až po potraviny. Pokud budete volit pohodlnější variantu dopravy automobilem, zabere Vám cesta do většího supermarketu maximálně 12 minut. V případě potřeby cestovat, Vám bude nápomocna D1 (Exit 56), která je přibližně 20 minut daleko.

Parcela má obdélníkový tvar a lehký sklon. Celková rozloha 880 m2 nabízí možnost výstavby rodinného domu s překrásným výhledem na západy slunce. Parcela pod p.č. 102/11 v územním plánu počítá se změnou funkčního využití ze zemědělské půdy na plochy venkovského bydlení (ze Z na VB). Vše máme potvrzeno přímo od obce Čestín. Proto Vám ve výstavbě rodinného domu nebude nic bránit. Cesta vedoucí k parcele je asfaltová a slepá, tudíž si po výstavbě užijete klid. Přístupová cesta k parcele je ve vlastnictví města. Na pozemku neváznou žádná věcná břemena ani zástavní právo. Parcela se nachází mezi obytnou zástavbou. Sousedů se však nemusíte obávat, jsou všichni velmi přátelští a díky pozici parcely si i tak užijete dostatek soukromí.

Základní funkční využití a specifika naleznete v přiložené fotodokumentaci. V případě potřeby Vám mohu zaslat celý dokument se změnou ÚP. Inženýrské sítě nejsou zřízeny. Parcela bude mít možnost napojení na obecní vodovod v dohledných měsících. Kanalizaci bude muset být vlastní. Možnost napojení elektřiny je také k dispozici. Plynová přípojka v obci není. Rychlý internet dokáže zajistit dodavatel vzduchem. Pro konkrétní informace k sítím, mi neváhejte zavolat.

Okolí a přírodu po první návštěvě, nebudete chtít opustit – cyklistické trasy mají spousty kilometrů a zároveň je v okolí i množství lesů a polí. Ideální místo na relax, ale i pro spokojené rodinné bydlení. Pokud nejste fanoušci cyklistiky, vyžití nabídnou i turistické trasy, které Vás zavedou na rozhledny, případně až na v.n. Švihov.

V případě zájmu o bližší informace, mě neváhejte kontaktovat. Veškerá data jsou aktuální ke dni exportu inzerátu.

Celkem: 1 440 000 Kč
ID inzerátu: 7868843
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Čestín, okres Kutná Hora
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 880 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí