nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 2570 m2

Severní, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ

16 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardně velkou stavební parcelu 2570 m2 na okraji Mníšku pod Brdy, v malebné lokalitě s nádhernými vzrostlými stromy a výhledem do údolí. Romantické prostředí parcely vytvářejí padesátileté borovice, smrky, duby a břízy v kombinaci s ovocnými stromy, které lemují centrální, mírně svažitou travnatou část zahrady a zajišťují soukromí uprostřed přírody pouhých 30 km od Prahy. Zahrada poskytuje maximální soukromí také proto, že sousedí jen s bočními velkými zahradami a polem.
V současné době stojí na pozemku velký dvoupodlažní rekreační rodinný dům 4+1 se 2 terasami, balkonem, technickou místností, menším sklepem a samostatnou zděnou garáží u příjezdové komunikace. Do domu je přivedena elektřina, má vlastní studnu a septik. Na pozemku jsou také vyvedeny přípojky městské kanalizace a vodovodu, včetně schváleného povolení k připojení. Objekt je vhodný buď ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici, aby mohl být pozemek efektivněji využitý pro další výstavbu.
Na pozemku lze podle územního plánů postavit 3 samostatné rodinné domy (min plocha 800 m2) nebo 2 dvojdomy (min 1200 m2 pro dvojdům), případně až 6 rekreačních objektů (min 390 m2). Ideální je však výstavba rodinné vily, která by v plné míře akceptovala jedinečnost tohoto pozemku.
Dopravní dostupnost do Prahy je autem po D4 30 min, výborné je spojení autobusy PID na metro B Smíchovské nádraží nebo vlaky PID, s návazností na metro C Kačerov. Z blízkého nádraží (5 min chůze) do centra Mníšku je zavedena školní/nákupní linka autobusu.
V Mníšku pod Brdy je kompletní vybavenost – ZŠ, MŠ, zdravotnické služby, několik supermarketů, restaurací, 2 benzínové stanice, ale také sportovní zařízení, wellnes centrum, tenisové kurty, či nedaleké 9-ti jamkové golfové hřiště v Líšnici. Okolní lesy jsou protkané turistickými trasami, cyklotrasami a rybníky.
Klidné prostředí a jedinečná divoká přírodní krása tohoto pozemku, v kombinaci s kompletní vybavenosti, nabízí komfortní rodinné bydlení se zcela výjimečným soukromím na exitu 18 dálnice D4. Nemovitost je ihned k dispozici.

Celkem: 16 990 000 Kč
ID inzerátu: 7867751
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Severní, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 2570 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí