nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 765 m2

Na Větrníku, Dobříš, okres Příbram

7 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme na prodej stavební pozemek o rozloze 765 m2 v Dobříši, ve skvělé lokalitě poblíž přírody i centra města. K pozemku je kompletně připravený projekt na stavbu patrového rodinného domu. Přípojky na vodu, elektřinu i kanalizaci jsou připraveny. Maximální zastavitelnost pozemku je 153 m2 (20%).

Pozemek se nachází v ulici Jeřábová, v oblasti, která dřív sloužila jako chatová osada, dnes zde však již najdeme spíše moderní rodinné domy. Na pozemku dřív stála částečně podsklepená zděná chata o zastavěné ploše 85 m2, tato stavba však byla zbourána a pozemek je připravený k nové stavbě. Smlouva na elektrickou přípojku je s ČEZ. Na hranici pozemku je vybudovaná přípojka na kanalizaci i vodovodní řád - stačí jen fyzicky připojit ke stavbě.

Hlavní výhodou této nabídky oproti jiným pozemkům je již připravená dokumentace k nové stavbě včetně návrhů architektky a také připravenost pozemku na stavbu - původní stavba zdemolována. Projektová dokumentace je kompletní a bude předána. Stavební povolení je platné od začátku roku. Souhlas sousedů se stavbou je také k dispozici. Můžete rovnou začít stavět.

K dispozici jsou dvě varianty projektu: jedna se sklepem, která využívá původní sklepní prostor z původní chaty (viz díra v zemi na pozemku), druhá varianta je bez sklepních prostor (levnější na výstavbu).

Dobříš disponuje kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okruhu od pozemku najdeme obchod s potravinami, autobusovou zastávku "Dobříš, Větrník", vlakové nádraží Dobříš, mateřskou školu, supermarket Penny a Lidl, lékárnu, cukrárnu a další.

Skvělá je také dopravní dostupnost. Autobus i vlak jezdí přímo do Prahy. Od pozemku jste autem na dálnici D4 za 5 minut, na kraji Prahy za 20 minut, v centru Prahy cca za 30-35 minut.

V blízkosti rybník Papež, Zámek Dobříš, na procházky láká Lipžská rokle či nedaleký Přírodní park Hřebeny.

S pozemkem sousedí zděná chata a moderní rodinný dům. Sousedi z obou stran jsou příjemní.

V inzerci jsou použité vizualizace projektovaného domu od architektky.

Je možné zařídit hypoteční úvěr na koupi pozemku i výstavbu domu v jednom. Náš hypoteční expert s Vámi rád úvěr zařídí a zajistí pro Vás nejlepší podmínky na trhu.

Celkem: 7 990 000 Kč
ID inzerátu: 7858531
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK143414
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Větrníku, Dobříš, okres Příbram
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 765 m2
Obytná: 765 m2
Užitná: 765 m2
Pozemku: 765 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí