nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 821 m2

U Křížku, Vysoký Újezd, okres Beroun

7 680 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně všech poplatků RK

Pozemek o velikosti 821 m2, včetně kompletního projektu domu 6kk - 223m2, se nachází ve zcela nové části obce Vysoký Újezd.

Obec se nachází v krásné krajině v půli cesty mezi Prahou a Berounem. Do Prahy - Zličín i do Berouna je to 13 km, tedy asi 12 minut cesty autem. Na letiště Václava Havla je to jen 21 km.

Na pozemku jsou veškeré sítě - elektřina, voda, plyn, kanalizace. Je zde zhotovena příprava pro optický kabel. Dokončené jsou chodníky, asfaltová komunikace, veřejné osvětlení. Nachází se na okraji plánované výstavby, což zajišťuje klid a krásný výhled do okolí.

V obci je nová mateřská škola, základní škola, Albatross Golf Resort, supermarket, pošta, zastávka PID.

V blízkém okolí je nádherná příroda nabízející spoustu využití volného času. V okruhu jen několika kilometrů se nachází např. Hrad Karlštejn, lom Velká Amerika, CHKO Křivoklátsko, Brdy apod.

Pozemek je vhodný pro všechny, kteří chtějí bydlet v krásné, nově vznikající, moderní zástavbě, na dosah přírody a přitom kousek od Prahy.

Noví majitelé mohou zahájit stavbu svého nového domova téměř okamžitě po vydání Souhlasu se stavbou. Maximální možná zastavěnost pozemku je 30%, výška 9m, uliční čára 6m, 2 parkovací místa na pozemku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Celkem: 7 680 000 Kč
ID inzerátu: 7846646
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK143056
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: U Křížku, Vysoký Újezd, okres Beroun
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 821 m2
Obytná: 821 m2
Užitná: 821 m2
Pozemku: 821 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí