nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 393 m2

Českobrodská, Mukařov, Žernovka, okres Praha-východ

25 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme ke koupi rodinný dům v katastru obce Mukařov-Žernovka. Samotný dům je dispozičně řešen jako 7+1 a spojen jednou střechou i se samostatně stojící garáží pro 2 osobní auta a vybavenou garsoniérou o velikosti 38m2.
V přízemí domu je vstupní hala, 2 toalety s koupelnou, ložnice, dětský pokoj, pracovna, 3 šatny, prostorný obývací pokoj a kuchyně s jídelnou. V prvním patře je pak samostatná ložnice a obývací pokoj s terasou s výhledem na celou zahradu.
Unikátní výhodou domu je v přízemí umístěný vnitřní bazén (7,5x3,6m) - přes léto vytápěn tepelným čerpadlem.

V obývacím pokoji je teplovodní krb, který kromě dekorativní funkce slouží i účelně. Je napojen na akumulační nádrž a tím pádem se při jeho používání zužitkuje vyprodukované teplo k vytápění celého domu. Akumulační nádrž je momentálně systém sloužící k plnému vytápění domu. V případě potřeby změny způsobu vytápění je možnost využít plynové přípojky, která je zavedena přímo do domu a stačí tak pouze osadit plynoměr a připojit se na plynový řád. Ten se nachází 1m od kapličky plynoměru. Dům dále disponuje vlastní studnou, která současnému majiteli plně dostačovala, nicméně je zde možnost i připojení na městský vodovod. Přípojka na městkou vodu je opět přímo na pozemku. Přímo na pozemku je pak i čistička, kterou jsou vyřešeny odpadní vody.

Velkorysý pozemek čítající 3 tisíce metrů čtverečních je pak domem rozdělen na dvě části. V přední části (směrem na východ) je příjezdová cesta s kruhovým objezdem a zelená část pak osazena novými i vzrostlými ovocnými stromy. Druhá část - směrem na západ - je pak s již plně vzrostou zelení včetně vysokého smrku, modřínu i borovice. Na této části pozemku stojí i chata (45m2) s vlastním evidenčním číslem. V tuto chvíli je využívána zejména na venkovní akce a jako domek na zahradní techniku. Nemovitost má na pozemku sklep 2x4xm, s vlastním vchodem. Sklep je zakomponován a skryt do velké skalky, která je ústředním motivem pobytové části zahrady.

V Mukařově je veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, pošta, lékárna, lékaři, zubaři, škola, školky atd.) i výborně fungující volnočasové kulturní centrum s mnoha kroužky pro děti i dospělé!
Dopravní dostupnost: Praha 21 km metro A i C, vlak Mnichovice i Říčany 8 km, Kostelec nad Černými lesy 8 km, vlak Úvaly 14 km.
PID: Autobusová zastávka je cca 5 min. chůze a spoje na Prahu jezdí každých 10-30 min. Jedná se o hlavní trasu na Kutnou Horu, BUS jezdí od brzkých ranních hodin do půlnoci.

Mukařov je velmi krásná lokalita s lesy a rybníky a nabízí mnoho turistického i cyklistického vyžití. Nedaleko je rovněž přírodní koupání na Vyžlovce, Voděradské bučiny s Mikešovou naučnou stezkou nebo Jevany se svými rybníky. Jedná se o bydlení v přírodě s velmi dobrou dostupnost do Prahy (na Václavské náměstí cca 30 minut).

Celkem: 25 900 000 Kč
ID inzerátu: 7845987
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ143022
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Českobrodská, Mukařov, Žernovka, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 393 m2
Obytná: 393 m2
Užitná: 393 m2
Pozemku: 2945 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí