nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 126 m2

Týnec nad Sázavou, Čakovice, okres Benešov

8 626 700 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu pozemek, dům dle standardu, právní servis

Reality 11 Vám zprostředkují Nový dům v malebné obci Čakovice ukryté v srdci přírodního parku Hornopožárský les. Jednopodlažní rodinný dům o velikosti 5+KK a celkové ploše 126 m2 bude postaven do 1,5 roku na pozemku o velikosti 861 m2. Dům, který Vám s dostatkem prostoru, výbavy podle Vašich představ a velké zahrady nabídne i nadčasový design s využitím kvalitních materiálů a ohledem na životní prostředí. Vysoký životní standard a kvalita je pro nás důležitá i zevnitř.
Dům je v plánu v energetické třídě B a nízké náklady zajisté tepelné čerpadlo. Nový dům Vám nabídne druhé nadzemní podlaží se třemi prostornými pokoji, dostatek velkých úložných prostor, pokoj pro hosty v přízemí, technickou místnost a velký obývací pokoj s krbem.

Čakovice jsou vesnice v okrese Benešov. Od roku 2006 jsou součástí města Týnec nad Sázavou. Nacházejí se v údolí Kamenického potoka mezi Kamenicí a Zbořeným Kostelcem. Území obce spadá do přírodního parku Hornopožárský les. Odtud můžete vyrazit na výlet do jednoho z desítek krásných turistických cílů v blízkém okolí, vybít energii v nedalekém sportovním centru, vychutnat si klid místní přírody nebo jen tak strávit příjemné odpoledne s rodinou na vlastní zahradě. Plánujete dojíždět do práce? Není problém. Z Čakovic se během půl hodiny dostanete do Prahy, nebo 10 minut do Týnce nad Sázavou.
Zajistíme Vám výhodné financování. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, či sjednání osobní schůzky.
Ev. číslo: 23678.

Celkem: 8 626 700 Kč
ID inzerátu: 7837516
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 23678
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Týnec nad Sázavou, Čakovice, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Plocha: 126 m2
Užitná: 126 m2
Zastavěná: 87 m2
Pozemku: 861 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Zařízení: částečně zařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 2023
Internet: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí