nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 227 m2

Hlavní, Předboj, okres Praha-východ

3 192 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu nejnižší podání

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce rodinný dům s pozemkem, který je určen ke kompletní rekonstrukci a nabízí tak ideální příležitost pro vybudování rodinného bydlení dle vlastních představ. Nachází se v obci Předboj, kousek od Prahy. Celková výměra parcely je 532 m2, z toho 227 m2 vede katastr nemovitostí jako plochu zastavěnou a plochu nádvoří. Aktuální zastavěná plocha samotného domu je však menší. Zahrada je orientována severozápadně. Dům je částečně podsklepen a navazuje na něj kůlna s úložným prostorem. Na pozemek je přivedena voda a elektřina (aktuálně voda odpojena) a vytápění bylo řešeno kamny. Opad je řešen septikem, ale lze řešit napojení na kanalizaci. V současnosti zde není vybudována koupelna s toaletou. K domu byla přistavěna veranda/terasa, která nyní není zakreslena. Nemovitost není zatížena žádným zástavním právem. Obec nabízí základní občanské vybavení. Je zde škola, školka, obchod, doktor, knihovna i sortovní vyžití. V loňském roce získala obec dotaci na revitalizaci centrálního parku. Vzdálenost od centra Prahy je přibližně 18 km severně a do Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi je to zhruba 16 km západně. Pro více domů nás kontaktujte.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Tato nemovitost není zatížena žádnými dluhy, exekucemi nebo jiným omezením vlastnického práva.

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem nebo vítězem v pořadí.

Elektronická aukce se bude konat dne: 9.2.2022 od 10:00 hod do 10:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb.
Více informací na e-drazby. cz, nebo na emailu [email protected] czGPS: 50.226217265, 14.478407035

Organizovaná prohlídka se na této nemovitosti bude konat 31.1.20222 v 15:30 hodin. Na prohlídku je nutné se předem nahlásit aukčnímu specialistovi, nejdéle však den před prohlídkou.

Pro další informace volejte zástupce aukční společnosti - tel.: 724 590 650 - Ing. Petra Kirnerová. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.

Celkem: 3 192 000 Kč
ID inzerátu: 7837210
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5001A22486P
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Hlavní, Předboj, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná: 227 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí