nezadáno
ne

Prodej chaty, 39 m2

Na Popluží, Nové Město nad Metují, okres Náchod

1 690 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně provize a služeb

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej chaty v klidné lokalitě "Na Popluží" v dohledu Nového Města nad Metují. Příjezd je po místní asfaltové a zpevněné komunikaci. Chatová osada se nachází na plošině nad řekou Metují cca 1 km od Nového Města nad Metují.
Celý areál chatové osady je oplocen. Hlavní vstupní brána a možnost parkování na společném prostranství před chatou. Areál osady je uzamčen pro cizí osoby.
Chata je podsklepena (12 m2) s betonovým a zděným základem. Hlavní obytná místnost je přístupná hlavním vchodem po schodech. Světnice má rozměry 5 x 4,2 m2 - součástí je kuchyňský kout s umyvadlem, linka a plynový sporák. Vytápění je kamny na tuhá paliva. Druhá část je určena k posezení nebo noclehu se vstupem na malou terasu. Do podkroví chaty je přístup po dřevěných schodech. V podkroví je malý pokoj 3,6 x 1,7 m2 a hlavní prostor 20 m2. Podkroví je vhodné pro spaní z důvodu nízkého stropu.
Chata je suchá, tloušťka zdiva je 30 cm, dřevěný trámový strop, střešní krytinou je plech.
Součástí nemovitosti je technická místnost a kolna rozdělena na dvě části (sklad dřeva a věci zahrádkářské potřeby + suché WC). K chatě patří zahrada o výměře 379 m2 - z části je travnatý povrh, z části dlažba a z části udržované záhony. Na pozemku jsou rovněž ovocné stromy - hrušeň, 2x jabloň, 2x broskvoň, maliny, rybíz.
IS: pitná voda z centrální studny cca 50 m od chaty, užitková voda ze společného rezervoáru s vlastním kohoutkem na pozemku, elektrika 220 a 380 V (původní), odpady trativod.
Lokalita Popluží se nachází cca 1,5 km od centra Nového Města nad Metují na skalnaté plošině nad řekou Metují. Klidná a čistá lokalita. Vhodné k rekreaci, zahradničení nebo aktivnímu odpočinku - v okolí množství cyklotras a značených pěších cest. Orlické hory 20 km, vodní nádrž Rozkoš 10 km.
Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 22752.

Celkem: 1 690 000 Kč
ID inzerátu: 7837054
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 22752
Stát: Česká republika
Kraj: Královéhradecký
Lokalita: Na Popluží, Nové Město nad Metují, okres Náchod
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 39 m2
Užitná: 39 m2
Zastavěná: 39 m2
Pozemku: 379 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí