nezadáno
ne

Prodej skladu, 1000 m2

Pražská, Velké Přílepy, okres Praha-západ

49 999 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme celý areál se 2 propojenými budovami se stavebním povolením na rekonstrukci. Projektová dokumentace je zpracována na 23 bytů se 40 parkovacími místy a celkem 1 910 m2 čisté podlahové plochy, z toho 1 582 m2 čisté bytové plochy. I poté zbyde na pozemcích další samostatná parcela o velikosti cca. 700 m2 k využití jako zeleň a hřiště pro nové obyvatele nebo případně pro jiný záměr investora.

Aktuálně je celá nemovitost pronajímaná s 2měsíční výpovědní lhůtou, vyjma antén společnosti Vodafone.

Velikost pozemků je celkem 3 459 m2, zastavěná plocha přes 1 000 m2.

Starší budova, dle historický pramenů asi 170 let stará, je ze smíšeného zdiva. Výrazně větší druhá stavba je potom vyzdívané skeletové konstrukce a kolaudována byla roku 1978. Vysoké stropy (3,3-3,8 m aktuální světlé výšky) zajistí skvělý pocit vzdušnosti a poskytnou developerovi možnost vtisknout projektu industriální charakter.

Velké Přílepy se nyní řadí k satelitním obcím hlavního města s vynikající dojezdovou vzdáleností do centra Prahy. O kvalitní spojení se stará několik autobusových linek vedoucích na stanice metra Dejvická a Bořislavka. Hned vedle prodávané nemovitosti se nachází první stupeň základní školy. Druhý stupeň je o pár set metrů dále a nedaleko je také mateřská škola. V obci je k dispozici sportovní hřiště, praktický lékař, obecní policie, pošta, několik obchůdků, večerka, několik restaurací, knihovna, kino, anebo vše, co člověk potřebuje k životu…

Pro další informace a virtuální prohlídku navštivte naše webové stránky Enesta Reality. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 49 999 000 Kč
ID inzerátu: 7834779
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 12026
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Pražská, Velké Přílepy, okres Praha-západ
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Zastavěná: 1000 m2
typ: smíšený
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí