nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 6968 m2

Velké Všelisy, Krušiny, okres Mladá Boleslav

7 862 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Chcete bydlet „na konci světa“ a přitom mít vše co potřebujete za několik minut na dosah? Dnes již takto civilizací zapomenuté místo s možností výstavby budete těžko hledat!

A právě tady v obci Krušiny, prakticky na samotě uprostřed polí, lesů a luk máte možnost koupit krásný rovinatý, slunný pozemek s výměrou 6.968 m2 (v současné době se jedná o sad s ovocnými stromy). Pozemek je dle územního plánu možné využít k další parcelaci a následné výstavbě několika RD. Nicméně pozemek lze také využít pro stavbu pouze jednoho RD s nadstandardně rozsáhlou zahradou.

Krušiny je malá vesnička, část obce Velkých Všelis v okrese Mladá Boleslav, vzdálená od Prahy pohodlnou jízdou po dálnici D 10 necelou hodinu, od Mladé Boleslavi 25 minut a Benátky n. Jizerou máte jako na dlani za pouhých 17 minut.

Současní majitelé si místo natolik zamilovali, že si ho pořídili právě pro tyto parametry. Nyní je po mnoha letech opět na prodej a nový majitel si zde může uskutečnit své velké či naprosto skromné plány.

K pozemku je bezproblémový přístup po obecní asfaltové silnici a je připraven k napojení na rozvody elektřiny a vody. Odpadní voda může být svedena do jímky, popřípadě si můžete pořídit domovní čističku odpadních vod.

Pokud Vás nabídka zaujala a máte k ní jakékoli dotazy, neváhejte mi zavolat nebo napsat. Těším se na Vás.

Celkem: 7 862 000 Kč
ID inzerátu: 7834041
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: D2109
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Velké Všelisy, Krušiny, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 6968 m2
Pozemku: 6968 m2
Druh kontraktu: výhradní
Dostupnost pozemku: z veřejné komunikace

Kontakt na prodejce nemovitostí