nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 150 m2

Velké Všelisy, Krušiny, okres Mladá Boleslav

7 950 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Toužíte bydlet „na konci světa“ a přitom mít vše co potřebujete za několik minut na dosah?

Tady v obci Krušiny, prakticky na samotě uprostřed polí, lesů a luk máte možnost koupit rodinný dům s krásnou rovinatou a slunnou zahradou s nadstandartní výměrou 3.234 m2, která je osázena převážně ovocnými stromy, a právě tyto parametry jsou skvělým benefitem tohoto domu.

Dům je dispozicí 5+1 a jeho podlahová plocha 150 m2 je ideální i pro početnou rodinu. V přízemí domu se nachází kuchyň propojená knihovnou s obývacím pokojem, ložnice, koupelna a technická místnost. V obývacím pokoji si můžete podzimní období zpříjemnit relaxací u krbu. Dále po schodišti nahoru, se nachází průchozí pokoj se vstupem na terasu, pracovna, pokoj pro hosty a půdní prostor využívaný jako sklad.

Vytápění domu je ústřední, pomocí kotle na tuhá paliva v kombinaci se zmíněnou krbovou vložkou. O ohřev teplé vody se Vám postará bojler.

K domu náleží stodola o užitné ploše 160 m2. Způsob využití této stavby, může být čistě na Vaší budoucí potřebě. V letních měsících můžete k odpočinku využít zastřešený letní altánek, který je přímo před domem.

Krušiny je malá vesnička, obecní část Velkých Všelis v okrese Mladá Boleslav, vzdálená od Prahy pohodlnou jízdou po dálnici D 10 necelou hodinu, od Mladé Boleslavi 25 minut a Benátky n. Jizerou máte jako na dlani za pouhých 17 minut.

Současní majitelé si místo natolik zamilovali, že si ho pořídili právě pro tyto parametry. Nyní je po mnoha letech opět na prodej a nový majitel si zde může uskutečnit své velké či naprosto skromné plány.

K domu je bezproblémový přístup po obecní asfaltové silnici a je napojen na rozvod elektřiny a vody. Odpadní voda je svedena do jímky, popřípadě si můžete pořídit domovní čističku odpadních vod.

V nabídce je dále možnost koupě krásného rovinatého, slunného pozemku s výměrou 6.968 m2, který je umístěný naproti, přes přístupovou asfaltovou komunikaci. Tento další pozemek lze dle územního plánu využít k další parcelaci a případné výstavbě několika RD. V současnosti slouží převážně jako sad s ovocnými stromy.

Pokud Vás nabídka zaujala a máte k ní jakékoli dotazy, neváhejte mi zavolat nebo napsat. Těším se na Vás.

Celkem: 7 950 000 Kč
ID inzerátu: 7834039
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: D2110
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Velké Všelisy, Krušiny, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 150 m2
Obytná: 150 m2
Užitná: 150 m2
Zastavěná: 121 m2
Pozemku: 3234 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Počet bytů: 1
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí