nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 355 m2

Nad Keramem, Hradištko, Brunšov, okres Praha-západ

2 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Hledáte stavební pozemek v příjemném prostředí Prahy-Západ, na němž byste si postavili svůj dům, chatu či chalupu? Právě jste ho našli.

Tento pozemek se nachází v malebném údolí Vltavy, avšak není v záplavové oblasti. Je vhodný k výstavbě menšího rodinného domu, popřípadě rekreačního objektu. Je zde zavedena elektřina. Pozemek je připojen na podružném vodoměru, hlavní vodovod se nachází asi 10 m od pozemku. Věcné břemeno pro přístup na pozemek a připojení vodovodu je zařízeno a lze tím pádem zahájit stavební řízení.

Pozemek se dle územního plánu nachází v území R-OC, tedy plocha určená k transformaci na trvalé bydlení.
Požadavky na prostorové uspořádání:
- 20% zastavitelná plocha
- výška stavby max. 2 podlaží
Na pozemek byla vypracována studie na přestavbu aktuálního rekreačního objeku, reflektující územní plán viz. obrázek, kterou vám rád zašlu.

Velkou výhodou pro trvalé bydlení je občanská vybavenost v místě pozemku a dobré spojení do hlavního města autobusovou dopravou. Zastávku Hradištko Brunšov je vzdálena pouhých několik minut chůze. Na autobusové nádraží Štěchovice se dostanete během 14 minut chůze. Spojení do Prahy autobusem trvá 38 minut, příjemné cesty podél řeky Vltavy.
Na konci ulice se nachází obchod s potravinami, v přilehlých Štěchovicích je samoobsluha, cukrárna, kavárna a nespočet hospod.

Okolí je nejvíce ovlivněno tokem řeky Vltavy, která vytváří pěkné meándry, kolem kterých je nespočet turistických tras. Na slapskou přehradu se dostanete za 10 minut jízdy autem. Jedná se o ideální místo pro každého milovníka přírody a sportu.

Celkem: 2 990 000 Kč
ID inzerátu: 7827880
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9340/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Nad Keramem, Hradištko, Brunšov, okres Praha-západ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 355 m2
Pozemku: 355 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí