nezadáno
ne

Prodej kancelářských prostor, 504 m2

S. K. Neumanna, Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav

18 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme vám městský dům se zahradou a navazujícími nebytovými prostory, nacházející se v centru města Mladá Boleslav, v blízkosti přírodního parku Štěpánka. Nemovitost je v původním udržovaném stavu a tvoří samostatný celek.
Velkorysá užitná plocha objektu 600 m2 na zastavěných 280 m2 nabízí víceúčelové využití, jako je například sídlo firmy, využití na investiční projekt (vhodný pro výstavbu), nebo také pro úpravu na více bytových a nebytových jednotek. Aktuální územní plán umožňuje rozšíření zastavěné plochy, včetně přestavby nebo nahrazení novým objektem. To představuje díky své poloze, velikosti a ucelenému charakteru, ideální investiční příležitost.
Objekt má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží. V suterénu (28 m2) je technické zázemí a skladovací prostory. V 1. nadzemním podlaží (112 m2) je prostorný byt 2+1 a samostatná kancelář.
Ve 2. nadzemní podlaží (112 m2) jsou čtyři místnosti, toaleta a koupelna. Ve 3. nadzemním podlaží je podkrovní byt 3+kk (112 m2), kde je možnost využít půdní prostor (40 m2) s potenciálem vestavby dalšího pokoje. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody.
Celková plocha pozemku je 536 m2. Dům je zčásti orientován do klidného vnitrobloku a zahrady, dobře přístupné vlastním průjezdem z ulice, kde se nabízí možnost parkování více aut.
Z upravené zahrady je přístup do nebytových prostor (169 m2), které navazují na dům. V současné době jsou využívány jako 2 garáže s podkrovím, sauna s krbovými kamny, bazénkem, příslušenstvím a provozovna kosmetického salonu.
Objekt je v osobním vlastnictví, jeho koupi lze financovat prostřednictvím hypotečního, či stavebního úvěru, s jehož vyřízením jsme připraveni Vám pomoci. Z důvodu nedodání energetického štítku ze strany prodávajícího je nabídka dočasně označena dle energetické vyhlášky pod skupinu G. Pro více informací k nemovitosti a její prohlídce mě prosím kontaktujte.

Celkem: 18 500 000 Kč
ID inzerátu: 7826228
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N08792
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: S. K. Neumanna, Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 504 m2
Obytná: 504 m2
Užitná: 600 m2
Zastavěná: 280 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední plynové
Voda: ano
Internet: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí