nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 112 m2

K Bažantnici, Obříství, okres Mělník

6 890 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Pokud neznáte Obříství, vězte, že je to obec s výbornou vybaveností a bohatou kulturní historií ležící v úrodné polabské nížině.

Dům, který vám představujeme, najdete v klidné části obce, na pozemku o velikosti 941 m2 s připojením na všechny sítě - obecní vodovod, plyn, elektřinu i kanalizaci, bonusem je vlastní studna s užitkovou vodou. Stavba původem ze 70.let je v dobrém udržovaném stavu, stejně jako zahrada se vzrostlými stromy a záhony. Součástí parcely je i pěkná dílna se zavedenou elektřinou a dřevník.

Nemovitost je částečně podsklepená, se dvěma obytnými podlažími. V prvním nadzemí je kuchyně, obývací pokoj, koupelna, toaleta a vstup do sklepa. Ve druhém nadzemí jsou dva průchozí pokoje a malý balkon. Menší půda může sloužit jako úložný prostor, sklep je poměrně velký a byl zde umístěný původní kotel na TP. Stávající plynový kotel je součástí kuchyně.

Díky pěkné prostorné parcele poskytuje dům dostatek soukromí i klid pro relaxaci. Do centra obce je to 10 minut pěšky, najdete zde mateřskou i základní školu, poštu, knihovnu, úřad, restauraci i kavárnu. Dominantou Obříství je zámek s kostelem Sv. Jana Křtitele s dřevěnou zvonicí a zavzpomínat můžete u památníku Bedřicha Smetany či Svatopluka Čecha, kteří v obci pobývali. Velmi dobrá je i dostupnost do okolních měst - autobus vás doveze do Neratovic, Kralup i Prahy. Perfektní je i blízkost pěkné cyklostezky podél Labe. Neváhejte se zeptat na detaily této nabídky i možnosti financování.

Celkem: 6 890 000 Kč
ID inzerátu: 7824947
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: K Bažantnici, Obříství, okres Mělník
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 112 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí