nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 600 m2

Luční, Hovorčovice, okres Praha-východ

16 640 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena včetně odměny RK a právního servisu

Exkluzivní nabídka prodeje moderního rodinného domu 5+1 v Hovorčovicích nacházejících se jen 5 minut od hlavního města Prahy lokality Letňany a obchodního centra Glóbus Čakovice a jen 15min od Metra Letňany.
Novostavba rodinného domu o celkové užitné ploše 206m2 a zastavěné ploše 132m2 se zahradou 468m2 skýtá opravdu velkorysý prostor k bydlení a odpočinku.
V přízemí se nachází vstupní hala s luxusní koupelnou se sprchovým koutem, technická místnost a komora. Obývací pokoj s kuchyní a jídelnou o ploše 81m2 nabízí úžasný prostor pro nadčasové bydlení, maximální pohodlí i taneční kreace. Celková užitná plocha přízemí i s garáží je 105,8m2.
V poschodí jsou další 4 pokoje, balkon, šatna a prostorná koupelna s rohovou vanou, dvěma umyvadly, WC a bidet o celkové užitné ploše 100,9m2.
Zahrada Vás přivítá krásným posezením pod pergolou a místem o velikosti 468m2. Celý ráz zahrady dotváří designově upravené záhony s květinami, vyvýšené záhony se zeleninou z přírodního dřeva a všemu vévodí monumentální vrba, která dotváří s okrasným travním porostem útulný kout exteriéru celého domu. Samozřejmostí je i zabudovaný samo zavlažovací systém, který jednoduše ovládáte z pohodlí domova.
Na pozemku je možnost parkování až pro dvě osobní auta a další parkování je přímo před domem v ulici Luční. Jde o klidnou ulici k bydlení, kde je za domy vidět louka s přírodou na dosah ruky.
Veškeré popis včetně více fotografií, technické a stavební údaje najdete na https://romanasebestova.cz/hovorcovice/
Dům je připraven pro Vaše bydlení ihned bez nutnosti rekonstrukce. Majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce podle vlastních kritérií.
Obec Hovorčovice se nachází čtrnáct kilometrů severovýchodně od centra Prahy a dvanáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav v okrese Praha-východ, ve Středočeském kraji. Obcí Hovorčovice prochází železniční trať Praha Hovorčovice Neratovice Mladá Boleslav Turnov a silnice I. a III. třídy. V obci mají zastávku příměstské autobusové linky a jezdí sem spoje Pražské integrované dopravy. Naučná stezka vede kolem Kostela, rybníku a dalších zajímavostí, je příjemným zpestřením při procházkách okolní přírodou. Dlouhá síť cyklostezek Vás vybízí k projížďkám na kole i do vzdálených míst.
Veškerá občanská vybavenost je přímo v místě a blízkém okolí a to jak Základní a mateřská škola, tak i síť obchodů, obchodních center, sportovního vyžití a lékařské péče.
Zavolejte a domluvte si prohlídku ještě dnes, těším se s Vámi na setkání www.romanasebestova.cz

Celkem: 16 640 000 Kč
ID inzerátu: 7824436
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9314/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Luční, Hovorčovice, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 600 m2
Obytná: 206 m2
Užitná: 206 m2
Zastavěná: 132 m2
Pozemku: 600 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: skelet
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí