nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 273 m2

Choťovice, okres Kolín

4 700 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Choťovice na pozemku s celkovou rozlohou 621 m².
Jedná se o velmi klidnou lokalitu ležící ve východní části kolínského okresu na břehu Žehuňského rybníka.
Nemovitost disponuje vstupní chodbičkou, samostatnou kuchyní, dvěma obývacími pokoji, ložnicí, pokojem a prostornou půdou.

Na pozemku jsou vystavěny vedlejší cihlové budovy, momentálně sloužící jako skladové prostory a dílny, ze kterých lze vybudovat například zahradní domek s kuchyňkou a posezením. Rozsáhlá stodola s garáží, která má vlastní přístup ze zadní části domu udělá radost nejen domácím kutilům, ale i zájemcům, kteří využijí prostory k vlastnímu podnikání z pohodlí domova.
Do domu je zavedena elektřina, obecní kanalizace, obecní voda a také voda z vlastní studny.

V okolí se nachází Žehuňský rybník a železniční trať Praha – Hradec Králové, dále kopec Homolka a za ním vedoucí dálnice D 11 Praha – Hradec Králové. Do Choťovic a okolí se dostanete autobusem, ale i na kole po cyklostezce, která je součástí stezky z Nymburka přes Poděbrady, Libici nad Cidlinou, Žehuň a Žiželice až do Chlumce nad Cidlinou.

Vřele doporučuji prohlídku!!! Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 4 700 000 Kč
ID inzerátu: 7824315
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0864
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Choťovice, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 273 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Řadový

Kontakt na prodejce nemovitostí