nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 190 m2

Velim, okres Kolín

6 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Hledáte velký dvougenerační dům, který v sobě ukrývá plnohodnotné bydlení pro celou rodinu? Pro rodiče, děti, pronájem nebo návštěvy. Řešení bydlení s nekonečnými možnostmi je konečně tu a pod jednou střechou.

Dům je ve velmi pěkném i udržovaném stavu a nabízí nepřeberné množství využití a prostoru. Například dvě velké zahrady pokryté krásnou zelení, sklep, garáž, kůlnu, altánek na posezení s cihlovým krbem, betonovou podestu pro bazén, jezírko a ohniště.

Tří podlažní dům má v podzemním podlaží prostorný sklep a zbylé dvě patra nabízí samostatně fungující jednotky, které je možné využívat jak dohromady, tak i zvlášť. Novější a zrekonstruovaná část ve druhém patře (3+1) má královsky velký obývák s oddělenou kuchyní, okna i balkon jsou směrována jihozápadně, kuchyně má okna do zadní části zahrady (severozápad) u které se nachází i grilovací přístřešek, cihlový krb, bazén a jezírko. V patře je dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dvě ložnice a vstup na půdu.

Spodní část domu v prvním patře (3+1) je taktéž postavěna pro samostatné fungování. Obývací pokoj je propojen s kuchyní, která má samostatné okno do zahrady. V přilehlé místnosti je taktéž koupelna s toaletou a vanou, menší pokoj s výhledem na zadní část pozemku a ložnice se vstupem na balkon.

Dům je v krásném a udržovaném stavu, celá rodina na udržování domu i zahrady poctivě pracuje. Vrchní část domu prošla kompletní výměnou oken. Vytápění domu je řešeno pomocí nového kondenzačního (plynového) kotle. Komín je nově vyvložkovaný.

Pozemek má 926 m2, auto můžete zaparkovat ve velké garáži nebo na zpevněné ploše před ní. Zahrada má několik zón vč. užitkové pro záhonky. Dostatek místa pro parkování je i v ulici, která je obousměrná a provoz v ní je zcela minimální. Velim je zhruba 11 min. od Kolína. V celé obci je kompletní občanská vybavenost – škola, školka, sportovní hřiště, pošta, lékař, vlakové nádraží, stanice autobusu, i rychlá dostupnost do Prahy.

PENB - probíhá zpracování. Pokud vás o domě zajímá více detailních informací, neváhejte mě kontaktovat.

Celkem: 6 990 000 Kč
ID inzerátu: 7824313
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Velim, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 190 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí