nezadáno
ne

Prodej vily, 163 m2

Chocerady, okres Benešov

9 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Včetně provize, právního a finančního servisu.

Tohle místo vás prostě chytne za srdce! Je úžasné a má neskutečnou atmosféru. Zkrátka i po tolika letech má tahle vila z roku 1945 v Choceradech svoje nepopsatelné kouzlo.

Je postavena na jižním svahu, pozemku dominují nádherné vzrostlé borovice, smrky, modříny a břízy a z obří terasy máte krásné výhledy na údolí řeky Sázavy a Komorní Hrádek. Když je horko, můžete si svou odpolední kávu vychutnat v posezení za domem, ale já vám garantuji, že většinu času budete trávit právě na hlavní terase. Ta je dostupná jak vchodem z kuchyně, tak po pohodlném širokém schodišti přímo ze zahrady.

Vila samotná má užitnou plochu 138 m2 a disponuje čtyřmi pokoji, samostatnou kuchyní, spižírnou a koupelnou s toaletou. Po krásném dřevěném schodišti můžete vystoupat na půdu, kde je možnost vytvoření dalších obytných prostor. Dále zde naleznete dílnu, kotelnu a prostornou garáž. Rekonstrukce je zde na místě, ale novým majitelům se tak nabízí možnost přetvořit toto místo na ještě krásnější.

Pozemek má bezmála 1700 m2 a poskytuje dostatek místa pro vaše letní odpočinkové aktivity, jako je četba, lenošení, koupání, grilování nebo posezení u ohně.
Chocerady jsou pro milovníky Sázavy pojem. Jsou skvěle dostupné z dálnice D1 a mimo dopravní špičku jste zde z centra Prahy za půl hodinky Nabídnou vám základní občanskou vybavenost, ale jejich hlavní výhodou je malebné prostředí, možnost vycházek do okolních lesů, a hlavně řeka Sázava plná ryb.

Pokud hledáte klidné místo, kde si skutečně odpočinete a vyčistíte hlavu, kde naleznete třeba novou inspiraci, kde můžete pracovat nebo tvořit v nádherném prostředí, obklopeni stromy a zelení, zbývá už jen jediné, zavolejte mi a přijeďte se přesvědčit se na vlastní oči.

Celkem: 9 990 000 Kč
ID inzerátu: 7824015
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9277
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Chocerady, okres Benešov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná: 163 m2
Užitná: 163 m2
Zastavěná: 251 m2
Pozemku: 1691 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí