nezadáno
ne

Prodej zemědělského objektu, 10891 m2

Drnek, okres Kladno

19 997 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena včetně provize a kompletního právního servis

Hospodářský dvůr Martinice dal v roce 1711 vystavět Hrabě Jiří Adam z Martinic, jako největší hospodářský dvůr smečenského panství. Do současnosti byly zachovány dvě hlavní budovy z původních třech. A vy se dnes můžete stát novým pánem tohoto dvora s úžasnou atmosférou a rozsáhlým pozemkem.

Tady na tomto místě se fantazii meze nekladou. Můžete zde bydlet v nádherně a velice vkusně zrekonstruovaném bytě a téměř nekonečný prostor využívat k čemukoliv, například k chovu zvířat nebo jej využít jako skladovací prostory.

Nebo jste spíše podnikavá duše a už zde vidíte svůj nový podnikatelský záměr? Ano, toto místo je ideálním pro vybudování hotelu, apartmánového domu, místem pro konání nejrůznějších akcí od svateb až po firemní meetingy. Vybudujte zde jízdárnu nebo farmu ... tady máte skutečně nespočet možností jak tuto nádhernou historickou usedlost využít!

Do současnosti byly z původní stavby zachovány dvě hlavní budovy, třetí lze opět dostavět a uzavřít si tak celý areál pouze pro sebe (případná dostavba domu do původní podoby je dle vyjádření pracovníka úřadu odboru Územního plánování vítána).

Celá usedlost se rozkládá na ploše téměř 11.000 m2. Stavby zaujímají zhruba 1.200 m2, ostatní plochu tvoří nádvoří o výměře 2.400 m2 a pozemky o výměře cca 7.200 m2.

Část usedlosti byla v roce 2016 moderně a decentně zrekonstruována současní majitelé ji využívají k vlastnímu bydlení. Prostor je zde skutečně nekonečný a člověk se zde cítí příjemně a svobodně. Tento obytný prostor se skládá z obrovské obývací místnosti s kuchyňským koutem, dvou prostorných ložnic, koupelny s WC a předsíně. Místnosti jsou světlé, s vysokými stropy a nabízí nádherné výhledy do zeleně.

Příjemné posezení si můžete dopřát na terase s venkovní kuchyni.

Dalším zrekonstruovaným prostorem je samostatný dvoupokojový byt s vlastní koupelnou a WC, nacházející se hned vedle hlavní obytné části.

K této usedlosti patří spousta dalšího zázemí v podobě volných půdních prostor a původních hospodářských místností, které můžete využít jak budete potřebovat. Vizualizaci zrekonstruovaných půdních prostor můžete pro inspiraci vidět v galerii níže.


V případě, že projeví o nemovitost více zájemců, vyhrazuje si majitel právo vybrat kupujícího dle vlastního uvážení, případně se přistoupí k online aukci. Tato situace může a nemusí nastat.

Celkem: 19 997 000 Kč
ID inzerátu: 7823749
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9307/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Drnek, okres Kladno
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Zemědělství
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 10891 m2
Obytná: 10891 m2
Užitná: 10891 m2
Zastavěná: 1248 m2
Pozemku: 9643 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí