nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 317 m2

Nad Mostem, Kněževes, okres Praha-západ

21 490 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně všech poplatků RK a právního servisu

Exkluzivně nabízíme prodej netradiční, rozsáhlé nemovitosti v obci Kněževes u Prahy, která se nachází nedaleko Prahy 6, pět minut od ruzyňského letiště.

Jedná se o dva rodinné domy o aktuálních dispozicích 5+1 a 3+1+půda o celkové podlahové ploše 317 m2 s možností rozdělení na 4 bytové jednotky a využití půdy pro další vestavbu. Nedílnou součástí je, na tuto lokalitu, nemalá zahrada se vzrostlými stromy, jezírkem, zavlažováním, studnou, posezením a krbem. Před domy se nachází dvůr s parkovacími místy.

Velmi vhodné jako multigenerační dům pro velkou rodinu, sídlo firmy nebo investiční nemovitost na pronájem. V okolí (do 10 minut jízdy) se nachází společnosti Amazon, Letiště Ruzyně a spousta dalších velkých logistických firem.

Přední dům s bílou fasádou o dispozici 3+1 byl vystavěn v roce 1924. Poslední přístavba proběhla v roce 1981. Jedná se o částečně podsklepený přízemní dům se sedlovou, různě sklonitou, střechou, s dřevěným krovem a původní krytinou z keramických tašek. V domě proběhly dílčí rekonstrukce – výměna oken za dřevěná eurookna s protihlukovou úpravou, podlahy, výmalba, zateplení domu polystyrenem tl.10 cm s fasádní omítkou.
Jsou zde 3 průchozí pokoje, kuchyně a 3 sklepní místnosti a nedokončená místnost v podkroví. Nad domem se nachází prostorný půdní prostor s možností přestavby na podkrovní byt(y).

Zadní dům se žlutou fasádou o dispozici 5+1 byl kolaudován v roce 2009. Jedná se o zděný přízemní dům s obytným podkrovím pod sedlovou střechou se dvěma vikýři a balkonem orientovaným do zahrady. V přízemí se nachází koupelna s WC, kuchyně, pokoj a průchozí obývací pokoj s krbovými kamny. V kuchyni a obývacím pokoji se nachází francouzská okna se vstupem do zahrady. V podkroví se nachází 3 velké pokoje s částečně šikmým stropem, komora, koupelna s WC a obytná půda. V roce 2020 prošel kompletní rekonstrukcí včetně zateplení po 10 letech provozu.
Oba domy jsou propojené vstupní chodbou, kde se aktuálně nachází jediný vstup s možností vybudovat vstupy jiné - například do jednotlivých bytových jednotek v případě rozdělení dispozic domů.

Je zde výborná dopravní dostupnost. Necelý 200 m se nachází nejbližší autobusová zastávka Pražské integrované dopravy. Pražské metro v dosahu 10 minut. V obci je kompletní vybavenost – od obchodu, lékaře, školky, školy, přes restaurace, sportoviště, dětská hřiště po cyklostezky a množství zeleně a vodních ploch.

Ulice, ve které se nemovitost nachází je slepá, neprůjezdná, automobilový provoz je zde minimální.

Přesto, že se nemovitost nachází u letiště, není zde slyšet hluk letadel. Nemovitost se totiž nachází pod úrovní letiště a zahrada se nachází za domy. Je zde tedy klid.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Více informací na vyžádání. Doporučuji prohlídku. Energetický štítek budovy není momentálně k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G.

Celkem: 21 490 000 Kč
ID inzerátu: 7822382
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ141944
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Nad Mostem, Kněževes, okres Praha-západ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 317 m2
Obytná: 317 m2
Užitná: 317 m2
Pozemku: 655 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Balkon: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí