nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 67 m2

Na Vyhlídce, Králův Dvůr, Levín, okres Beroun

6 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Pokud toužíte po opravdu klidné bydlení s vlastní zahradou v perfektním dosahu Berouna i Prahy, pak je tato nabídka právě pro Vás. Jedná se fakticky o uzavřenou a klidnou komunitu, kam zajíždí pouze auta rezidentů.

Byt se nachází v novostavbě domu z roku 2015 a je v dispozici 3+kk s komfortní výměrou 67m2 podlahové plochy, ale tím zdaleka nekončíme. Obrovskou výhodou tohoto bytu není jen dostatečná metráž podlahové plochy bytu, ale také perfektní okrasná i užitková zahrádka s pergolou o ploše 127m2, kde můžete nejen relaxovat s rodinou a přáteli, ale také se realizovat, popřípadě umožnit svému domácímu mazlíčkovi úžasný výběh a zábavu.

V bytovém domě jsou pouze 3 bytové jednotky (v bloku 6 bytových jednotek), což umožňuje skutečně soukromý život v příjemné komunitě.

Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí, což Vám poskytne soukromí v každém okamžiku. Samozřejmostí je prostorná koupelna s vanou a toaletou.

Vytápění ústředního topení v bytě i TUV zajišťuje plynový kotel s regulací prostřednictvím termostatu.

Nespornou a velkou výhodou je parkovací stání, které je součástí prodeje.

Město Králův Dvůr se nachází v okrese Beroun ve Středočeském kraji, v těsné blízkosti města Berouna, na řece Litavce. Žije zde přibližně 9 900 obyvatel.
V polovině 13. století tu král Václav I. pravděpodobně vystavěl středověký dvůr. První písemná zmínka o Počaplech pochází z roku 1302, o Králově Dvoře z roku 1394, kdy zde panská jednota zajala krále Václava IV.

Pamětihodnosti:
Zámek Králův Dvůr
přírodní památka Zahořanský stratotyp

Dopravní síť:
Pozemní komunikace – Městem prochází dálnice D5 s exitem 22 (Beroun-západ). Město protíná silnice II/605 Praha – Beroun – Žebrák – Plzeň.
Železnice – Město protíná železniční Trať 170 Praha – Plzeň – Cheb. Je to dvoukolejná elektrizovaná celostátní trať zařazená do evropského železničního systému, součást 3. koridoru, doprava z Prahy do Plzně byla zahájena roku 1862. Na území města leží zastávky Králův Dvůr a Králův Dvůr-Popovice.

Veřejná doprava:
Autobusová doprava – Městská hromadná doprava v Králově Dvoře je zajištěna autobusovými linkami berounské MHD. Autobusové linky projíždějící městem vedly do těchto cílů: Beroun, Domažlice, Hostomice, Hořovice, Kladno, Klatovy, Plzeň, Praha, Tachov, Zbiroh, Zdice, Železná Ruda.
Železniční doprava – Po trati 170 mezi Berounem a Zdicemi jezdilo v pracovních dnech 19 párů osobních vlaků, o víkendu 17 párů osobních vlaků. Kromě přímých vlaků na trati 170 jezdí přes Králův Dvůr i železniční linka Beroun – Protivín spojující celou trať 200 s Berounem.

Náklady:
Fond oprav cca 800,-Kč , záloha na elektřinu 675,-Kč , záloha na plyn 1110,-Kč a vždy poskytovatelé vraceli přeplatek.

Celkem: 6 500 000 Kč
ID inzerátu: 7822350
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Vyhlídce, Králův Dvůr, Levín, okres Beroun
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 67 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Lokální plynové
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí